Cumartesi, Aralık 4, 2021

GÜZELLER TAÇLARINI GİYDİ

Estetik International Miss & Mr Fashion TV Turkey 2021, Salı günü akşamı Oligark İstanbul‘da gerçekleşti.

Fashion TV Türkiye yönetim kurulu başkanı Enis Onat’ın ev sahipliği ve koreograf Ferhan Aral’ın organizatörlüğünde gerçekleşen gecede, mankenler birincilik için yarıştı.

Yarışmanın birincisi 24 yaşındaki Dilara Kırmık oldu. Sivaslı güzelin taç giydiği yarışmada, kick boks dünya şampiyonu olan 25 yaşındaki Sinan Ulutürk de erkekler birincisi seçildi.

GÜZELLER ‘YANAN ORMANLARI’ UNUTMADI

Altmış finalistin katıldığı final gecesinde, güzeller podyuma üzerinde orman yangınlarına atfen “İçimiz Yanıyor” yazılı tişörtleri giyerek çıktılar ve ellerini kalplerine koyup yaşamını yitiren tüm canlılar için dua ettiler.

Dünyaca ünlü moda kanalı Fashion TV uluslararası yönetim kurulu başkanı ve kanalın kurucusu olan Michel Adam, geceye onur konuğu olarak katıldı. Aura Grubuoda şölenine dönen gecenin sunuculuğunu, Demet Şener ile Mehmet Yıldırım yaptı.

Ünlü isimlerin yer aldığı büyük jüri ve davetliler ile renklenen gecede otuz kadın ve otuz erkek finalistten oluşan altmış kişilik güzeller Ebru Yener Beach Couture mayo, F4U-Fashion For You, BY Babgal, Damat Tween ve Şinasi Günaydın’nın kreasyonlarından oluşan defilelerde jüri karşısına geçti. Geceye 2019 Miss Sırbistan güzeli seçilen Nikolina Balyak özel konuk olarak katılırken, ayrıca kız vokallerden oluşan Aura GrubuElif Onur ve Zehra söyledikleri şarkıları ile beğeni topladı.

JÜRİDE KİMLER VARDI

Yarışmanın bu yıl ki jüri başkanlığını Estetik International yönetim kurulu başkanı Dr. Bülent Cihantimur yaparken, jüri üyeleri ise; Atıl Kutoğlu, Zeynel Kılıç, Büşra Orakçıoğlu, Elif Kıratlı, Şevket Alaattinoğlu, Cafer Anduç, Nazlı Certel, Menekşe Kankavi, Dr.Erol Köse, Cem Başar Doğan, Yasemin Yılmaz, Cengiz Pank, , Muammer Kapucuoğlu, Ebru Yener, Mehmet Köymen, Halit Eser, Evren Deniz, Ferruh Karakaşlı, Murat Kahramanözal, Victoria İshakhanova, Sabit Akkaya, Serkan Selamet, OR.d-Dr.Nihat Koç, Uz.Dr.Murat Şener, Şinasi Günaydın, Dr.Osman Pirhan, Ünal Günç, Müzeyyen Karakan, Buse Narcı, Gamze Balım, Derya Değerli Surreal, Sinem Yıldız, Gülten Eken, Serpil Erden, Arif Işık, Merve Selen Akkurt ve Miraç Turan oldu.

GÜZELLER TAÇ GİYDİ

Sivaslı model ve moda yazarı olan 24 yaşındaki güzel, Dilara Kırmık birinci seçilerek taç giydi. Birinci seçilen güzellere taçlarını yarışmanın 2020 yılı birincisi Elif Yılmaz taktı. Erkeklerde ise aynı zamanda 2015 ve 2018 kick boks dünya şampiyonu olan 25 yaşındaki Sinan Ulutürk birinci seçildi.

İkincilik tacını Duygu Cerit (26) ile Mert Albayrak, üçüncülük taçını Semin Emran(30) ile Kadir Berkan Kaya(20), dördüncülük taçını Azeri güzel Mihriban Samadova(17) ile Tuna Güngör, beşincilik taçını ise Begüm Yüre ile Alper Aksaç giydi.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir