EN SEKSİ ATLET SPORA ARA VERDİ

Alman sporcu Alica Schmidt, geçtiğimiz yıllarda Busted Coverage dergisi tarafından dünyanın yaşayan en güzel ve en seksi kadın atleti seçilmişti.

NEDEN BÖYLE BİR UNVAN ALDIM BİLMİYORUM

“NEDEN BÖYLE BİR UNVAN ALDIM BİLMİYORUM”

Avustralya menşeli Busted Coverage dergisinin kendisine bu seçimine ilişkin konuşan Ѕchmidt, sporun her şeyden önce geldiğini söyleyerek, “Böyle bir unvanı neden aldığımı bilmiyorum. Benim için spor her şeyden önce gelir. Koşularıma konsantre olmak istiyorum” demişti.

SAKATLIĞINI ATLATIP TOKYOYA GİTTİ

SAKATLIĞINI ATLATIP TOKYO’YA GİTTİ 

Geçirdiği sakatlık nedeniyle Tokyo Olimpiyatları’nda yarışma ihtimali zora giren, bağlarında yırtık ve kas problemleri nedeniyle bu sezon neredeyse hiç yarışamayan güzel atlet, oyunlara kısa bir süre kala iyileştiğini söyleyip Tokyo’ya gideceğini açıklamıştı.

OLİMPİYATLAR ÖNCESİ İDDİALIYDI AMA...

OLİMPİYATLAR ÖNCESİ İDDİALIYDI AMA… 

Schmidt, Tokyo öncesinde açıklamasında şu ifadelere yer vermişti:

“Açık hava sezonu resmen başladı. Dün bu sezonun ilk 400 metresini koştum ve gelecek haftalar için de çok heyecanlıyım. Bağlarımdaki yırtık ve yaşadığım bazı kas problemlerinin ardından tekrar koşa bildiğim için minnettarım. Dün aldığım sonuç için de mutluyum, dahası gelecek.”

TOKYODA ELEMELERİ GEÇEMEDİ

TOKYO’DA ELEMELERİ GEÇEMEDİ 

400 metre koşucusu 2020 Olimpiyatları’na katılmaya hak kazandı ancak 4×400 metre bayrak yarışlarında yer almayı başaramadı.

SPORA ARA VERDİĞİNİ DUYURDU

SPORA ARA VERDİĞİNİ DUYURDU 

Elemeleri geçmeyi başaramayan 22 yaşındaki Alman sporcu geçtiğimiz günlerde spora ara verdiğini ve spordaki geleceğini düşüneceğini duyuran bir açıklama yaparak şaşırttı.

PERFORMANSIMDAN MEMNUN DEĞİLİM

“PERFORMANSIMDAN MEMNUN DEĞİLİM”

Schmidt açıklamasında, ‘Yalan söylemeyeceğim, bu sezondaki performansımdan hiç memnun değilim. Her gün çok fazla çalıştım, her gün limitlerimi zorladım ve birçok fedakarlık yaptım. Kovid ve sakatlığım sonrası yaşadıklarım kolay değildi.” ifadelerini kullandı.

YENİLENMİŞ ŞEKİLDE DÖNMEYİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM

“YENİLENMİŞ ŞEKİLDE DÖNMEYİ DÖRT GÖZLE BEKLİYORUM”

Tokyo’da finallere kalmayı başaramayan Alman atlet, “Şimdi bir ara vereceğim ve tekrar sıkı bir şekilde antrenman yapmaya hazır ve yenilenmiş hissetmeyi dört gözle bekliyorum.” diyerek atletizm kariyerine ara verdiğini resmen duyurdu.

TAKİPÇİSİ 2.5 MİLYONU GEÇTİ

TAKİPÇİSİ 2.5 MİLYONU GEÇTİ

Yukarı Ren doğumlu 22 yaşındaki sporcu, kazandığı “Dünyanın en seksi atleti” unvanı sonrası sosyal medyadaki popülaritesini artırdı. Daha önce 10 binlerce takipçisi olan Ѕchmidt’in en seksi atlet seçilmesiyle birlikte takipçi sayısı 2.5 milyonu geçti.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio