ÜNLÜ ÇİFTİN JESTİ ALİŞAN’I DUYGULANDIRDI

Sen Çal Kapımı dizisinin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Hande Erçel ile Kerem Bürsin’den şarkıcı Alişan’a büyük jest geldi. Çift, Alişan’ın koronavirüsten yaşamını yitiren kardeşinin çocuklarıyla bir araya geldi.

Kardeşi Selçuk Tektaş’ı geçtiğimiz günlerde kaybeden ünlü şarkıcıya büyük moral olan hareket sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Posta’nın haberine göre, ünlü çift, Alişan’a yaptıkları jest sonrası hayranlarının gönlünü bir kez daha kazandı. Kerem Bürsin ve Hande Erçel hayranı olan, ünlü çiftle tanışmayı isteyen Alişan’ın yeğenlerinin istekleri yerine geldi.

Alişan, yeğenlerinin çok sevdikleri bu çiftle uzun süre vakit geçirmesini sağladı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in bu jestleri, Alişan’ı da oldukça mutlu etti. Kardeşi Selçuk Tektaş’ın ölümünün ardından mezarını sık sık ziyaret eden Alişan yeğenlerini de yalnız bırakmıyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio