ŞEYMA SUBAŞI’NA PHOTOSHOP ŞOKU!

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, kendisi gibi fenomen olan arkadaşı Ezgi Fındık’ın Instagram’da paylaştığı photoshopsuz fotoğrafı sildirdi.

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Önce Bodrum ardından Mısır tatili sonrası İstanbul’a dönen Şeyma Subaşı, paylaştığı fotoğrafın photoshop’suz olduğunu görünce hemen sildirdi. Subaşı’nın bu hareketi dikkatli takipçilerinin gözünden kaçmadı.

Şeyma Subaşı'nın photoshop paniği! Hemen sildirdi - Sayfa:2

Evlilik hazırlığı yaptığı Mısırlı Mohammed Alsaloussi ile dolandırıcılıkla suçlandığı dönemde yollarını ayıran Şeyma Subaşı, sevgilisiyle barıştıktan sonra önce Bodrum’a ardından da Mısır’a gitti. Subaşı daha sonra ise İstanbul’a döndü.

İstanbul’da da lüks yaşantısına devam eden Subaşı, son paylaşımıyla alay konusu oldu. Ezgi Fındık’la buluşan ve eğlenen Şeyma Subaşı’nın pozu Fındık’ın hesabında paylaşıldı.

Subaşı önce bu selfie’yi paylaştı ardından ise bu pozlarının photoshopsuz olduğunu fark edince paylaşımı hem sildi hem de sildirdi.

İşte o paylaşım:

Şeyma Subaşı'nın photoshop paniği! Hemen sildirdi - Sayfa:3

Ezgi Fındık daha sonra aynı pozu filtreleyerek paylaştı. Bu durum sosyal medyada fark edilince ikili sosyal medyada alay konusu oldu.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio