Eminem artık makarnacı

ABD’li rapçi Eminem, Detroit şehrinde ‘Mom’s Spaghetti’ adlı bir makarnacı açtı. Hayranları açılıştan 7 saat önce dükkanın önünde sıraya girerken, ünlü rapçi de müşterilere satış yaparak onlarla fotoğraf çekindi.

Eminem, 2002 yılında yayınladığı ve Oscar kazandığı ‘Lose Yourself’ şarkısında geçen ‘Mom’s spaghetti’ sözlerine ithafen aynı ismi taşıyan bir restoran açtı.

Ünlü rapçi Eminem makarnacı açtı: Hayranları kuyruk oldu - Sayfa:2

Eminem hayranları, saat 16.00’da gerçekleşecek açılış için sabah 10.00 sularından itibaren restoranın önünde uzun kuyruk oluşturdu.

Ünlü rapçi Eminem makarnacı açtı: Hayranları kuyruk oldu - Sayfa:3

Sputnik’in haberine göre, açılışa katılacağı önceden açıklanmayan şarkıcı, restoranın önündeki dans gösterisinin ardından fanlarına sürpriz yaparak arabasıyla mekana geldi ve müşterilere satış yaptı.

Ünlü rapçi Eminem makarnacı açtı: Hayranları kuyruk oldu - Sayfa:4

Restoranda makarna 9 dolara, köfteli makarna ise 12 dolara satılıyor. Menüde ayrıca 11 dolara ‘spagettili sandviç’ seçeneği de bulunuyor.

Ünlü rapçi Eminem makarnacı açtı: Hayranları kuyruk oldu - Sayfa:5

İlk olarak 2017’de sokak satışı ile başlayan Mom’s Spaghetti, Eminem’in konserlerinde de alana kurulmuştu. Restoran, Kovid-19 salgınının başlarında ise bazı şehirlerde pandeminin ön saflarında çalışan sağlık çalışanları için ücretsiz yemek dağıtımı yapmıştı.

Ünlü rapçi Eminem makarnacı açtı: Hayranları kuyruk oldu - Sayfa:6

Ünlü rapçi Eminem makarnacı açtı: Hayranları kuyruk oldu - Sayfa:7

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio