Salı, Ocak 11, 2022

Hazal Kaya 32. yaşına böyle girdi

Kendisi gibi oyuncu Ali Atay ile evli olan Hazal Kaya, önceki gün 32’nci yaş gününü eşi Ali Atay ve dostları ile birlikte Bomontiada’da kutladı.

Hazal Kaya 32.yaşını dostları ve ailesiyle kutladı! - Sayfa:2

“HER GÜN SETTEYİZ”

Kutlama öncesi muhabirlerle sohbet eden çiftten Kaya, yoğun bir iş dönemi geçirdiklerini belirtti ve “Güzel yoğun bir dönem geçiriyoruz, ikimizde her gün setteyiz. Bugün dostlarımızla bir araya geldik” dedi.

Hazal Kaya 32.yaşını dostları ve ailesiyle kutladı! - Sayfa:3

İKİ YILDIR EKRANLARDAN UZAKTAYDI

Oğlu dünyaya geldikten sonra setlere ara veren oyuncu, son olarak dünyaca ünlü ‘Shameless’ dizisinin adaptasyonu ‘Bizim Hikaye’ dizisinde başrol oynamıştı.

Hazal Kaya 32.yaşını dostları ve ailesiyle kutladı! - Sayfa:4

OĞULLARINA ZAMAN AYIRAMIYORLAR

‘Leyla ile Mecnun’ dizisi ile dijital platforma dönüş yapan ve ‘Son Yaz’ adlı dizide başrol oynayan Ali Atay ise bu yoğun dönemde çocukları Fikret Ali ile çok zaman geçiremediklerinden yakındı.

Hazal Kaya 32.yaşını dostları ve ailesiyle kutladı! - Sayfa:5

“KUSURA BAKMAYACAK”

45 yaşındaki Ali Atay, konuyla ilgili; “O da kusura bakmayacak artık onun için çalışıyoruz sonuçta güzel iki proje geldi onları kaçırmazdım” ifadelerini kullandı.

Hazal Kaya 32.yaşını dostları ve ailesiyle kutladı! - Sayfa:6

Beş yıllık aşklarını 2019 yılında nikah masasına taşıyan Hazal Kaya ile Ali Atay, aynı yıl oğulları Fikret Ali’yi kucaklarına almış ve anne-baba olmanın mutluluğunu yaşamışlardı.

Hazal Kaya 32.yaşını dostları ve ailesiyle kutladı! - Sayfa:7

Numberone.com.tr

- Reklam -

Haber

İlginizi Çekebilir