Ali Sunal babasının geleneğini bozmadı

Türk sineması efsanesi Kemal Sunal, doğum gününün 10 Kasım yani Atatürk’ün vefat yıl dönümüne gelmesi nedeniyle için 11 Kasım’da kutluyordu. Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal da, babasının doğum gününü 11 Kasım’da kutladı. Ali Sunal, Instagram sayfasından hüzünlendiren bir paylaşımda bulundu.

Show TV’nin sevilen programlarından ‘Güldür Güldür Show’un ‘Aziz Bey’i Ali Sunal, 2000 yılında hayatını kaybeden babası Kemal Sunal’ı 11 Kasım’da doğum günündenden bir gün sonra andı.

“İYİ Kİ DOĞDUN CANIM BABAM”

Kızları Nar ve Nil ile çekilen fotoğrafını yayınlayan Sunal, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

“Başta ben olmak üzere; tüm sevenlerin, hayranların, seni, senin filmlerini bilen herkes çocuklarını seni tanıtarak büyütüyor. Sen gittikten sonra hayranlarına milyonlarca küçük arkadaşımız eklendi, ikisi fotoğrafta… İşte biz her yıl çoğalarak, senin doğum gününü o milyonlarla kutluyoruz. İyi ki doğdun canım babam, gölgesinde bizi hala koruyan mutlu eden koca çınarım, Nar ve Nil’in melek dedesi… İyi ki doğdun.”

“BU KADAR ÇABUK BİTECEĞİNİ BİLSEYDİM…”

Gül Sunal da eşi Kemal Sunal’ın doğum gününde duygusal bir paylaşım yaptı. Sunal, usta sanatçıyla gençlik yıllarında çekilen bu karesini, “İyi ki doğdun Kemal… Bu kadar çabuk biteceğini bilseydim daha sıkı sarılırdım, bırakmazdım hiç… Bana yaşattığın bütün güzellikler için teşekkür ederim. İyi ki varsın…” notuyla paylaştı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio