Pazartesi, Mayıs 16, 2022

Koronavirüse yakalanan Hakan Ural neler yaşadığını anlattı

Geçtiğimiz ay, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) hastalığına yakalanan sunucu Hakan Ural, günler sonra ‘Neler Oluyor Hayatta’ programına geri döndü. Zorlu süreci canlı yayında anlatan Ural, zaman zaman duygusal anlar yaşadı.
Neler oluyor hayatta programının sunucularından Hakan Ural, bir süredir ekranlardan uzak kalmıştı. Ural, 16 gün süren tedavi döneminin ardından ekranlara geri döndü.
“YAŞADIKLARIMA İNANAMADIM”
Hakan Ural, tedavi sürecine ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Gerçekten ben yaşadığıma kendim inanamıyorum, her şey yolunda gibiydi bir anda kötüleştim. Allah razı olsun sevenlerimizden, dualarını eksik etmeyenlerden. Bu kadar sevildiğimi bilmiyordum. Kovid belirtileri devam ediyordu, kendimde bir anormallik hissettim. Ateşim hiç düşmedi. Muhakkak tomografi çektirin! Benim sürecim tomografiyle başladı. İyi ki çift aşılıyım. Benim kanımda çok fazla enfeksiyon çıktı. ‘Tedbir amaçlı kalıyorum’ diye düşündüm ama o gece benim değerlerim uçmuş. 2 buçuk 3 gün çok zorlandım. Hastanede altı gün kaldım ama yaşadıklarıma inanamadım. Perşembe günü taburcu oldum.Bu kadar zaman geçti gibi de gelmiyor bana üç gün gibi hissediyorum ama bakıldığında 16 gün sürdü. Benim herhangi bir kronik hastalığım yok, sağlığıma da dikkat ederim…”

Numberone.com.tr

16.11.2021-14:33

Haber

İlginizi Çekebilir