Acun Ilıcalı’dan bomba teklif! Survivor 2022 kadrosunda olacak

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı, iddialı yapımlarının yeni sezon hazırlıkları için harekete geçti. Son olarak, Ilıcalı’nın Hande Erçel’in ablası Gamze Erçel ile Survivor 2022 için el sıkıştığı iddia edildi.

Acun Ilıcalı'dan bomba teklif! Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'le el sıkıştı - Sayfa:1

2019 yılında Caner Yıldırım ile evlenen Erçel’in, Aylin Mavi adında bir kızı bulunuyor.

Acun Ilıcalı'dan bomba teklif! Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'le el sıkıştı - Sayfa:2

Magazin D’de yer alan habere göre; 29 yaşındaki Gamze Erçel’in, Acun Ilıcalı’nın teklifiyle Survivor 2022’nin kadrosunda yer alacağı öne sürüldü.

Acun Ilıcalı'dan bomba teklif! Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'le el sıkıştı - Sayfa:3

Erçel’in çalışmalara şimdiden başladığı ifade edildi.

Acun Ilıcalı'dan bomba teklif! Hande Erçel'in ablası Gamze Erçel'le el sıkıştı - Sayfa:4

GAMZE ERÇEL KİMDİR?

Oyuncu Gamze Erçel, 1992 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi. Erçel, Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Moda ve Tekstil Tasarımı bölümünden mezun oldu. 10 yıldır tasarım ile ilgilenip çizim çalışmaları yapıyor. Erkek gömleği tasarımı çalışmaları da bulunan Erçel, 2012 yılında Miss Face of Cinema adlı bir organizasyona katılarak burada “Sinema Güzeli” seçilmiştir. Güneşin Kızları dizisiyle meşhur olan kız kardeşi Hande Erçel gibi oyunculuk ile kariyerine devam eden Gamze Erçel, Hayat Ağacı ve Çılgın Dershane Üniversite gibi projelerde yer aldı. “Umuda Kelepçe Vurulmaz” adlı dizide de Simge karakterini canlandırdı.

Numberone.com.tr

17.11.2021/16:00

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio