Deniz Akkaya açıkladı: Söylemezsem Olmaz programından neden ayrıldı?

Beyaz TV’de yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında Seren Serengil ve Bircan Bali ile birlikte yorumculuk yapan Deniz Akkaya, geçtiğimiz Cuma günü, kanalla yollarını ayırmıştı. Akkaya, ayrılışıyla ilgili bomba açıklamlar yaptı. Deniz Akkaya, program partnerleri Seren Serengil ve Bircan Bali’yi hedef aldı.

MedyaTava’nın haberine göre, Deniz Akkaya’ya görevi bırakmasını söylediğini duyurmuştu.

Deniz Akkaya'dan bomba açıklama! Söylemezsem Olmaz programından neden ayrıldı? - Sayfa:2

Bircan Bali ve Seren Serengil’in yorumculuk yaptığı Söylemezsem Olmaz programına Arto Dalga’nın vedasından sonra Deniz Akkaya dahil olmuştu. Ancak ekran macerası kısa süren Akkaya, programdan ayrıldı.

Deniz Akkaya'dan bomba açıklama! Söylemezsem Olmaz programından neden ayrıldı? - Sayfa:3
Sessizliğini bozan Deniz Akkaya, ayrılığıla ilgili olarak açıklama yaptı.
“DİĞER SUNUCULAR TARAFINDAN SPONSORUMUZA ZARAR VERECEK ŞEKİLDE…”
Akkaya, programdan ayrılığıyla ilgili olarak şunları söyledi:
“Yaklaşık üç ay önce başlamış bulunduğum Söylemezsem Olmaz programı yorumculuk pozisyonuma Cuma günü itibariyle kendi isteğimle son vermiş bulunmaktayım. Bu almış olduğum kararın kurumla herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.Uzun süredir, bir çok farklı kanalda özellikle kadına dair sağlık içerikli programlar da yapmış olmam nedeniyle çalıştığımız bir çok markamız mevcut. Çok sevilen ve bizim programa çok yakışacağına inandığım bir marka için; ana sponsor olması adına kanalıma teklifte bulundum. Maalesef ki ilk haftadan itibaren, diğer sunucular tarafından sponsorumuza zarar verecek şekilde, yayında sponsorluk şartlarına aykırı davranıldığına şahit oldum. Özellikle Cuma günü bu durumun anlaşma şartlarını açıkça ihlal edecek seviyeye gelmesi nedeniyle markamı ve kendimi bu durumdan kurtarmak ve tarafımıza verilen zararın daha fazla artmaması adına sunuculuktan ayrılmış bulunmaktayım. Türkiye’de özellikle medyanın ekonomik anlamda kötüye gittiği şu dönemde markaların bizlerle çalışmak istemesi çok değerli ama bizler de onların haklarını korumak zorundayız. Bu nedenle markalarımızla birlikte bambaşka bir proje ile bambaşka bir kanalda, bu kez yapımcısı olacağım bir başka formatla karşınızda olacağım.”
Deniz Akkaya'dan bomba açıklama! Söylemezsem Olmaz programından neden ayrıldı? - Sayfa:12
Numberone.com.tr
17.11.2021/ 16:49

Haber

İlginizi Çekebilir