Pazar, Ocak 23, 2022

Hazal Kaya’nın paylaşımına beğeni yağmuru

Fox TV’de yayınlanan ‘Misafir’ dizisi ile ekranlara geri dönen Hazal Kaya, sosyal medya hesabından derin bacak dekolteli bir pozunu paylaşarak yeni projelerini hatırlattı. Peş peşe projelerde rol alan oyuncu, “Misafir yeni bölüm, Benden Ne Olur ve Pera Palas’ta Gece’yi bekliyorum” dedi.

Hazal Kaya, hayranlarını büyüledi! Paylaşımına beğeni yağdırdılar - Sayfa:2

Meslektaşı Ali Atay ile evlenen ve 2019 yılında ilk çocuğu Fikret Ali’yi kucağına alan Hazal Kaya, bir süre oğluyla ilgilenmek için setlere ara verdi. Bu aranın ardından peş peşe projelerde rol alan güzel oyuncu, Instagram hesabından iddialı bir paylaşım yaptı.

Hazal Kaya, hayranlarını büyüledi! Paylaşımına beğeni yağdırdılar - Sayfa:3

HAZAL KAYA^’DAN İDDİALI POZ

Ekranlara geri dönen Hazal Kaya, FOX TV’de yayınlanan Misafir dizisinde ‘Gece’ karakterine hayat veriyor. Kaya, Yalancı dizisinin yanı sıra da Netflix’te yayınlanacak olan ‘Pera Palas’ta Gece Yarısı’ dizisi ile ‘Benden Ne Olur’ filminden rol alıyor.

Film çekimlerini tamamlayan oyuncu, 6,5 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından derin bacak dekolteli bir pozunu paylaştı.

İşte o fotoğraf:

Hazal Kaya, hayranlarını büyüledi! Paylaşımına beğeni yağdırdılar - Sayfa:4

BEĞENİ VE YORUM YAĞDI

Kaya, iddialı pozuna “Misafir yeni bölüm, Benden Ne Olur ve Pera Palas’ta Gece Yarısı’nı aynen bu şekil bekliyorum” notunu düştü.

Oyuncunun paylaşımına sessiz kalamayan eski rol arkadaşı Burak Deniz fotoğrafa alev ve kalp emojisi yorumunu yaparken Burcu Kara, Selin Şekerci, Şükran Ovalı, Öykü Karayel ve Didem Soydan gibi isimlerden de yorum gecikmedi.

Hazal Kaya, hayranlarını büyüledi! Paylaşımına beğeni yağdırdılar - Sayfa:7
Nuumberone.com.tr
17.11.2021/15:35
- Reklam -

Haber

İlginizi Çekebilir