Miley Cyrus, giyinme odasından hayranlarına çıplak seslendi!

Gün geçmiyor ki ABD’li sanatçı Miley Cyrus çılgınlık yapmasın; klipleri, konserleri hatta instagram paylaşımları olay olan Cyrus yine dillerden düşmüyor. Bu sefer kıyafet odasına giren ve orada çıplak bir şekilde poz veren Cyrus, pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Cyrus, ailesi Kanada’ya taşındığında, 9 yaşındayken rol yapmaya ilgi duymaya başladı. İlk rolü, babasının oynadığı Doc adlı bir dizide, misafir oyunculuktu. Dizide, Kylie adlı bir kızı canlandırdı. 2003’te, Tim Burton’un yönettiği ‘Büyük Balık’ adlı filmde, genç Ruthie’yi canlandırdı. Ayrıca ‘Rhonda Vincent’ın If Heartaches Have Wings’ adlı müzik videosunda da oynadı.

Oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus, kıyafet odasına girdi, hayranlarına çıplak seslendi! - Sayfa:2
2006 yılında Disney Channel’da yayınlanan Hannah Montana dizisinin başrolünde oynaması Miley’nin Dünya çapında tanınmasını sağlamıştır. Ayrıca Aralık ayında başladığı bir film olan Hannah Montana:The Movie yi bitirdi. Bu film Los Angeles ve Tennesee’de çekildi. Film Türkiye’ye 15 Mayıs 2009’da geldi. 28 Ağustos 2009’da son albümü The Time of Our Lives’i çıkardı.
Oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus, kıyafet odasına girdi, hayranlarına çıplak seslendi! - Sayfa:3
Türkiye’de 16 Nisan 2010’da gösterime giren The Last Song filminde ‘ta Liam Hemsworth ile birlikte oynadı. Ayrıca Miley’nin kendi otobiyografisini yazdığı “Miles to go” yani “Millerce gitmek” adlı bir kitabı vardır. Rol hayatı boyunca birçok dizide konuk oyuncu olarak da rol almıştır. Disney Channel dizisi Hannah Montana 23 Nisan 2011 Cumartesi günü finalini yapmıştır.
Oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus, kıyafet odasına girdi, hayranlarına çıplak seslendi! - Sayfa:4
“Can’t Be Tamed” adlı albümünü 2010 yılının Mayıs ayında çıkarmış ve aynı isimli şarkısına klip çekmiştir. 2010 yılında Rock Mafia adlı sanatçının “The Big Bang” adlı şarkısının klibinde Kevin Zegers’la oynamıştır. 2012 yılında Two And A Half Men adlı dizide “Missi” rolünde oynamıştır. Kız hayranlarına Smiler, erkek hayranlarına BoySmiler denmektedir.
Oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus, kıyafet odasına girdi, hayranlarına çıplak seslendi! - Sayfa:5
Müzik kariyerine 3 yıl boyunca ara veren şarkıcı, 3 Haziran 2013’te “Bangerz” adlı 4. albümünün ilk single çalışması “We Can’t Stop”‘ı yayınlamıştır. Bu single 16 ülkede birinci olmuş ve YouTube’da 24 saat içerisinde 10.7 milyon kere izlenerek Justin Bieber’ın Beauty and A Beat single’ının rekorunu geçmiş ve YouTube’da en çok izlenen video olmuştur.
Oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus, kıyafet odasına girdi, hayranlarına çıplak seslendi! - Sayfa:6
“Wrecking Ball” Youtube’da 795 milyon izlenilmiştir.30 Ağustos 2015’te MTV Video Müzik Ödülleri’ni sunan şarkıcı Miley Cyrus ödüllerinin sonunda içinde 23 şarkı içeren yeni albümünün adının “Miley Cyrus & Her Dead Petz” olduğunu ve albümün internet üzerinden ücretsiz olduğunu açıkladı.yeni şarkısı Dooo It!’i söyledi.
Oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus, kıyafet odasına girdi, hayranlarına çıplak seslendi! - Sayfa:7

Yakında vizyona girecek olan Freeheld filminin yayınlanan yeni fragmanında ise Linda Perry tarafından yazılan “Hands Of Love” şarkısını seslendirdi.Genç şarkıcı 2016 yılında The Voice yarışmasının 11.Sezonuna jüri olarak katıldı.11. Sezon için Ağustos ayında Adam Levine,Blake Shelton ve Alicia Keys ile birlikte “Dream On” şarkısını söyledi.

Oyuncu ve şarkıcı Miley Cyrus, kıyafet odasına girdi, hayranlarına çıplak seslendi! - Sayfa:8

Numberone.com.tr

22.11.2021/12:31

Haber

İlginizi Çekebilir