Sziget, Arctic Monkeys ve Dua Lipa ile dönmeye hazırlanıyor

Pandemi nedeniyle iki yıldır gerçekleşemeyen Sziget Festivali, Arctic Monkeys ve Dua Lipa ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

“2022’DE BÜYÜK GERİ DÖNÜŞ OLACAK”

Avrupa’nın en büyük müzik festivallerinden biri olan Sziget yaptığı açıklamada ve Dua Lipa gibi isimlerle etkinliğin gelecek yıl “büyük bir geri dönüş” yapacağını söyledi.

Sziget, Budapeşte’de Tuna Nehri’ndeki bir adaya rutin olarak birkaç yüz bin ziyaretçi çeken ana Sziget Festivali’ni bu yıl ve 2020’de koronavirüs pandemisi nedeniyle iptal etmek zorunda kaldı.

Sziget’in baş organizatörü Tamas Kadar yaptığı açıklamada, “2022 Sziget için uzun bir aradan sonra büyük geri dönüşe layık bir programla heyecanla hazırlanıyoruz” dedi.

Bir hafta sürecek festivalin önümüzdeki Ağustos ayındaki programında Amerika Birleşik Devletleri’nden Kings of Leon, İngiltere’den Arctic Monkeys, Dua Lipa, Bastille ve Lewis Capaldi ve Belçika’dan Stromae yer alıyor.

Numberone.com.tr

24.11.2021/10:10

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio