Perşembe, Ocak 27, 2022

Ünlü manken Rosie Huntington Whiteley’den Jason Statham’a övgü

Victoria’s Secret’ın mankenlerinden Rosie Whiteley Huntington, eşi Jason Statham birlikte ABD’den İngiltere’ye geri dönme kararı aldı. 34 yaşındaki manken 54 yaşındaki aktör eşine ise övgüler yağdırdı.

Dünyaca ünlü çift Rosie Huntington Whiteley ile Jason Statham uzun yıllar ABD’de yaşadıktan sonra İngiltere’ye dönme kararı aldı.

Malibu’daki 15 milyon dolarlık malikanelerini bırakıp Londra’da satın aldıkları 7 milyon dolarlık evlerini restore eden çift, İngiltere’ye geri dönmekten dolayı mutlu olduklarını duyurdu.

*Jason Statham, bu yılın başında İstanbul’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’la bir araya gelmişti.

“JASON’UN ZEVKLERİ VE ESTETİK ALGISI BENİMKİNDEN DAHA ÜSTÜN”

İngiliz basınına konuşan 34 yaşındaki manken, “Şu an restorasyon çalışmaları için çok heyecanlıyım. Fakat Jason bu ailenin vizyoneri ve onun zevkleri ve estetik algısı benimkinden daha üstün” dedi. Ünlü manken, “İnsanlar bunu duyunca çok şaşırıyorlar çünkü hiç böyle gözükmüyor. Fakat gerçekten mobilya ve mimarlık konusunda ondan çok şey öğrendim” dedi.

2010 yılında tanışan ve 2016 yılında evlenen çift corona virüsü salgını dolayısıyla ailelerine ve arkadaşlarına daha yakın olabilmek adına İngiltere’ye geri dönme kararı almıştı.

Numberone.com.tr

28.11.2021-15:03

 

Haber

İlginizi Çekebilir