Will Smith yorumladı: Seks sahneleri oyunculuğun en kötü yanı

Kral Richard: Yükselen Şampiyonlar’da rol alan Will Smith, filmin tanıtımı kapsamında son zamanlarda daha sık kameralar önüne geçiyor. Son olarak katıldığı programda hem oyunculuk hem de özel ilişkileriyle ilgili yaptığı açıklama dikkat çekti.

“TANIŞTIĞIN HERKES SENİN KENDİN HAKKINDA YAZDIĞINI DÜŞÜNECEK”

Richar Osman’ın “Seks sahneleri yazmakla ilgilenmiyorum. Bunu her zaman çok tuhaf buluyorum. Aşk ve romantizm kesinlikle iyidir, ama gerçekten onun hakkında okumak istemiyorum, bu yüzden onun hakkında yazmıyorum. Tanıştığın herkes senin kendin hakkında yazdığını düşünecek!” sözlerinden sonra Will Smith de samimi bir itirafta bulundu.

WILL SMITH: SEKS SAHNELERİ OYUNCULUĞUN EN KÖTÜ YANI

Ünlü oyuncu, seks sahnelerini oyunculuğun en kötü yanı olarak niteledi:

“Seks sahneleri oyunculuğun en kötü yanı. Bir filmde izlediğinizde müzik ve şarap var ama sette mikrofonu tutan, sakız çiğneyen ve izleyen iri bir adam var.”

27 YILDIR O ŞAKAYA BİR KEZ BİLE GÜLMEDİ

Hollywood yıldızı daha sonra eşi Jada’ya yaptığı şakadan bahsetti:

“Ailemle ilk kez tanışacaktı. Çok dindar bir evde büyüdüm ve büyükannem Gigi, İsa’nın yanında… Jada’nın kim olduğunu bilmediği için onun bir filmini çektim ve Jada geldiğinde büyükannemin aşk sahnesini izliyor olacağını düşündüm. İçeri girdi, büyükannem sahnenin ortasındaydı ve başını kaldırıp Jada’ya dedi ki; ‘Ben büyürken insanlar film çekmek için kıyafetlerini çıkarmak zorunda değildi.’ Jada beni bir kenara çekti ve ‘Bunu neden yaptın ki?’ dedi. ‘Sana söz veriyorum, komik, belki şimdi değil, ama bir gün bu bize yıllarca neşe verecek’ dedim. 27 yıldır birlikteyiz ve kesinlikle bir kez bile gülmedi!”

WILLIAMS AİLESİ AĞLAYARAK İZLEDİ

Smith ayrıca King Richard’da Venus ve Serena Williams’ın babasını oynamaktan da bahsetti:

“Bu ailenin hayatına dalmak ve onların inanılmaz hikayesini ortaya çıkarmak için zaman harcamak harika bir fırsattı. Venüs ve Serena’nın doğmadan iki yıl önce dünyanın bir numaralı ve iki numaralı kadın tenisçileri olacağını öngördü! 78 sayfalık bir plan yazdı. Bu gerçekten delice bir kehanetti ve o kadar şaşırtıcıydı ki, anlaşılması zor.”

“HAYATIMIN EN KÖTÜ İKİ SAATİYDİ”

Venus ve Serena’nın filmi izleyip izlemedikleri sorulduğunda, “Süreç boyunca bizi göreceklerini ve prodüksiyonu yürüteceklerini söylediler, ancak filme isimlerini koyup koymayacaklarına karar vermeden önce filmi görmek istediler. Hayatımın en kötü iki saatiydi ama gözyaşlarına boğuldular ve çok sevdiler. Ali’yi ilk kez Muhammed Ali’nin arkasında otururken izlemek gibi bir hata yapmıştım ve filmin ortasında karısına döndü ve ‘O kadar deli miydim?’ dedi.” diye konuştu.

Numberone.com.tr

29.11.2021/14:16

Haber

İlginizi Çekebilir