Gelecek üç Örümcek Adam filminin aktörü belli oldu

Marvel Evreni‘nin öne çıkan karakterlerinden biri olan Örümcek Adam‘ın son filmi henüz vizyona girmemişken gelecekteki üç film için şimdiden konuşulmaya başlandı. Anlaşılan Thomas Stanley Holland, şimdiden bu üç filmde de rol alıp 6 defa kırmızı kostümü giymiş olacak.

Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok için heyecanlı bekleyiş sürerken Sony yapımcısı Amy Pascal, Fandango’dan üç Spider-Man filminin daha olacağı haberleri geldi. Üstelik gelecekteki üç filmde de yine Holland ile anlaşıldı.

“SON FİLM DEĞİL”

Pascal, şu açıklamaları yaptı:

“Bu, Marvel ile yapacağımız son film değil. Tom Holland ve Marvel ile bir sonraki Spider-Man filmini yapmaya hazırlanıyoruz. Bunu üç film olarak düşünüyoruz ve şimdi sonraki üçe geçeceğiz. Bu, MCU filmlerimizin sonuncusu değil.”

Holland daha önce GQ ile yaptığı bir röportajda 30 yaşından sonra hâlâ Spider-Man’i oynuyor olması halinde yanlış bir şey yaptığını söylemişti. Holland, şu anda 25 yaşında ve filmler arasında birkaç yıl geçmesi gerekebileceğinden, altıncı film vizyona girdiğinde aktörün 30’un üzerinde olma ihtimali yüksek.

Holland’ın bu açıklamaları göz önüne alındığında Sony ve Marvel’ın aktörün ilgisini çekmek için büyük bir anlaşma yapmış olabileceği konuşuluyor.

Numberone.com.tr

06.12.2021/10:43

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio