Hande Erçel’in Mardin paylaşımında duygulandıran detay!

Şimdilerde Mardin’de tatil yapan oyuncu Hande Erçel, kanser sebebiyle iki yıl önce kaybettiği annesi Aylin Erçel’in kazağı ile poz verdi. Ünlü oyuncunun fotoğrafı, ablası Gamze Erçel’i duygulandırdı.

Son olarak ‘Sen Çal Kapımı’ adlı dizide rol alan bu yapımdaki partneri Kerem Bürsin ile yeni bir aşka yelken açan Hande Erçel, gerek ilişkisi gerek sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Hande Erçel'in Mardin paylaşımında duygulandıran detay! Gamze Erçel de kayıtsız kalamadı - Sayfa:2

Geçtiğimiz hafta sevgilisi Kerem Bürsin ile yollarını ayırdığı yönündeki dedikoduları, “Ayrılık kesinlikle yok” diyerek yalanlayan Hande Erçel, soluğu Mardin’de aldı. Şehri gezen 28 yaşındaki ünlü isim, tatilden keyifli anlarını da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Hande Erçel'in Mardin paylaşımında duygulandıran detay! Gamze Erçel de kayıtsız kalamadı - Sayfa:3

DUYGULANDIRAN DETAY

Önceki gün ayna karşısında poz veren Erçel’in gönderisindeki detay ise takipçilerini duygulandırdı. Aylin Erçel’i 2019’da kanser sebebiyle kaybeden Hande Erçel, annesinin kazağı ile objektif karşısına geçti.

Hande Erçel'in Mardin paylaşımında duygulandıran detay! Gamze Erçel de kayıtsız kalamadı - Sayfa:4

Bu fotoğrafa kayıtsız kalmayan Gamze Erçel de kardeşi Hande’nin paylaşımına, “Annemin kazağı…” şeklinde yorumda bulundu.

Hande Erçel'in Mardin paylaşımında duygulandıran detay! Gamze Erçel de kayıtsız kalamadı - Sayfa:5

Geçtiğimiz Ekim ayında kaybettiği annesinin doğum gününü kutlayan Hande Erçel, Aylin Hanım’ın çocukluk fotoğrafını paylaşmış ve gönderisine; “Hala o küçük kız çocuğusun sen, benim içimde hissettiğim bütün aykırılıklarsın, heyecansın. Gitgide sana benziyorum farkındayım, bunu çok seviyorum. Ve çok güzelsin Anne. Yeni yaşın sonsuz denizlerde yüzerek geçsin” notunu düşmüştü.

Hande Erçel'in Mardin paylaşımında duygulandıran detay! Gamze Erçel de kayıtsız kalamadı - Sayfa:6

Hande Erçel, daha önce bir dergiye verdiği röportajda, hayattaki ilham kaynağının kanserle mücadele eden ve 2019’da vefat eden annesi Aylin Erçel’in olduğunu söylemişti.

Hande Erçel'in Mardin paylaşımında duygulandıran detay! Gamze Erçel de kayıtsız kalamadı - Sayfa:7

Ünlü isim, annesi için, “Olmak istediğim kişi olmam için bana cesaret veren her zaman o. En büyük ilham kaynağım aynı zamanda. Dik durmayı, mücadele etmeyi, çok sevmeyi, karşılıksız vermeyi, çok çalışmayı ve çalıştıkça parlamayı ondan öğrendim. Her zaman onu gururlandırmak için çabalıyor, bütün başarılarımı ve mutlu anlarımı hep ona ithaf ederek yaşıyorum” ifadelerini kullanmıştı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir