Aşklar, kavgalar, ayrılıklar… 2021 yılı böyle geçti

2021 yılında magazin dünyasında birbirinden farklı olaylar gündeme geldi. Hapse girenleri, yeni aşka yelken açanları, yaşamını yitirenleri ve akıllara kazınan daha birçok olayı sizin için derledik.

Aşklar, kavgalar, ayrılıklar... 2021 yılı böyle geçti
Oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un aşk haberi Magazin gündemine bomba gibi düştü. Yıl boyunca romantik sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çeken çift, yıl sona ermeden geçtiğimiz günlerde ayrıldı.
Evliliği bitti yeni aşka başladı

Aşklar, kavgalar, ayrılıklar... 2021 yılı böyle geçti
Demet Şener, kısa sürede tanışıp nikah masasına oturduğu ve 19 ay evli kaldığı Cenk Küpeli’den ocak ayının başında boşanmıştı. Şener şimdilerde ise Tolga Arman ile aşk yaşıyor.
Mahkeme süreçleri konuşuldu
Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşandı ama ikilinin bitmek bilmeyen mahkeme süreci yıl boyunca magazin sayfalarında yer aldı. Aktan’ın altındaki arabayı geri alan ve çocuğu için velayet davası açan Deniz, geçtiğimiz günlerde bu mahkemeyi de kaybetti. İkilinin Feyza Aktan’ın evinin önünde yaşadığı tartışma da yıl boyunca konuşuldu.
Sıla gündemden düşmedi

Aşklar, kavgalar, ayrılıklar... 2021 yılı böyle geçti
Sıla ve Hazer Amani ocak ayında boşandı. Eski sevgilisi Ahmet Kural’dan şiddet gördüğü haberleriyle gündeme gelen şarkıcı, bu dönemde bir de mahkemedeki davalarıyla gündem oldu.
Ev sahibiyle davalık oldu
İşadamı Yusuf Araz’ın evinde kirada oturan Defne Samyeli’nin kirasını ödemediği ortaya çıkınca evine haciz memurları geldi. Samyeli’nin eşyalarına el kondu. Araz ile mahkemelik olan Samyeli, açılan davayı kaybetti. Tazminat ödeyen şarkıcı, başka bir eve taşındı.
Eşinden darbe
Eski futbolcu Emre Aşık’ın eşi Yağmur Sarnıç ile 3 yıl süren boşanma davası sonuçlandı. 3 çocuğunun annesi Yağmur Sarnıç’ın kendisini öldürmesi için tuttuğu kişinin sevgilisi olduğu ortaya çıktı. Mahkeme sonunda 3 kişinin beraatine karar verildi.
Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir