Ozzy Osbourne’dan ısırılan NFT

Dünyaca ünlü şarkıcı Ozzy Osbourne, ilk NFT koleksiyonunu duyurdu. Osbourne ‘CryptoBatz’ adını verdiği NFT koleksiyonunu piyasaya sürme hazırlığında.
Ozzy Osbourne'dan 'ısırılan' NFT

Osbourne’un tamamını bizzat oluşturduğu ve “NFT koleksiyoncuları ve hayranları için zihinsel bir proje” sözleriyle betimlediği koleksiyonun ön satışları CryptoBatz Discord kanalı üzerinden başlamış durumda.

Ozzy Osbourne, “CryptoBatz” isimli bir NFT koleksiyonu oluşturduğunu duyurdu. 9 bin 666 benzersiz yarasa NFT’sinden oluşan koleksiyon, Osbourne’un 1982’de Des Moines’daki konseri sırasında bir yarasanın kafasını ısırarak izleyenleri dehşete düşürdüğü anlara atıfta bulunuyor.

Cryptobatz’in en ilgi çekici özelliği, her bir CryptoBat’in bir kullanıcının dijital cüzdanındaki başka bir NFT’yi ‘ısırıp’ mutasyona uğratarak yeni bir token oluşturma yeteneğine sahip olması.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio