Seren Serengil: Şu an sokakta yürüyor olmam bile mucize!

Geçirdiği mide küçültme ameliyatı sonrası hasta olan ve 47 kiloya düşen Seren Serengil, sağlığına kavuştu. Önceki gün Nişantaşı’nda sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve arkadaşı Arto ile objektiflere yansıyan Serengil, gazetecilerle konuşarak “Şu an sokakta yürüyor olmam bile mucize” ifadelerini kullandı.

Seren Serengil: Şu an sokakta yürüyor olmam bile mucize
Seren Serengil, mide küçültme ameliyatı olduktan sonra 43.5 kiloya kadar düşmüş, organları iflas etme noktasına gelmişti. 50 yaşındaki Seren Serengil bir süre önce riskli bir geri dönüşüm ameliyat geçirmişti.

SAĞLIĞINA KAVUŞUYOR

SAĞLIĞINA KAVUŞUYOR

Yavaş yavaş sağlığına kavuşan Seren Serengil, önceki gün Nişantaşı’nda köpeklerini gezdirirken sevgilisi Mustafa Rahman Tohma ve arkadaşı Arto ile objektiflere yansıdı.

BİR BUÇUK KİLO ALMIŞIM

“BİR BUÇUK KİLO ALMIŞIM”

Son durumu hakkında bilgi veren ünlü isim, ”Ölümden döndüm biliyorsunuz ki çok zor günler geçirdim. Bugün tartıldım 1.5 kilo almışım. Bu benim çok güzel bir adım. Şu an sokaklarda yürüyor olmam bile mucize. Şimdi hatta kebap yedik” ifadelerini kullandı.

FENALAŞIP, BAYILMIYORUM

“FENALAŞIP, BAYILMIYORUM”

Doktorlarından olumlu dönüşler aldığını söyleyen Serengil, ”Artık fenalaşıp bayılmıyorum. Artık kaç kiloda olduğumun hiç bir önemi yok sağlığım geri gelsin gerisi teferruat. En azından 55 kiloyu görsem çok mutlu olacağım. Bütün güzeller şanslı, bütün güzeller mutlu diye bir şey yok. Hep güzel görünmek için bu çabalara giriyoruz maalesef” dedi.

 

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir