Tarkan dan Sezen Aksu TBT si geldi! Tarkan hedef gösterilen Sezen Aksu ya destek verdi. Tarkan dan

Ünlü şarkıcı Tarkan, son günlerde en fazla konuşulan isimlerin başında gelen sanatçı Sezen Aksu’ya destek verdi. Tarkan, Sezen Aksu’ya övgüler yağdırdı. Sezen Aksu, ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısındaki, “Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleriyle nedeniyle hedef gösterilmişti.
Tarkan'dan Sezen Aksu TBT'si geldi! Tarkan, hedef gösterilen Sezen Aksu'ya destek verdi. Tarkan'dan flaş sözler

Sezen Aksu’nun 2017 yılında müzisyen Yaşar Gaga ile çıkardığı ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ şarkısı gündem oldu. Aksu’nun şarkısında geçen, “Binmişiz bir alamete. Gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e…” sözleri gündem oldu. Sezen Aksu’nun şarkısının sözleri bazı kesimlerin tepkisini çekti.

Tarkan’dan ise Aksu’ya destek gecikmedi. Konuyla ilgili Instagram hesabından bir mesaj paylaşan Tarkan şu ifadeleri kullandı:

“Sezen Aksu şarkıları ve varlığı ile bu topraklarda vicdanın, kalbin sesi olmuş, ülkemizin en büyük değerlerindendir. Candır, canımızdır o. Son günlerde kendisine yapılan haksızlık, saygısızlık ve ayıp hiçbir zaman unutulmayacak, tarihe yazılacaktır.

Bugünün tbt’si de Sezen’le yıllar önce gittiğimiz Thailand tatilinde herkesi ekip baş başa gezip tozduğumuz, eğlendiğimiz, tanınmadan özgürlüğün tadını çıkardığımız unutulmaz anlardan olsun.”

 

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir