Camila Cabello eğlenceli dans antrenmanını paylaştı

Camila Cabello, Florida’da hareketli ve eğlenceli bir dans antrenmanı anlarını sosyal medyada hayranlarıyla paylaştı.

Yanmayı hissetmek: 24 yaşındaki Havana hitmaker, kendi etrafında dönüp saçlarını ileri geri savururken siyah bir kolsuz bluz ve bir çift dar taytı salladı

Müzik eşliğinde kendinden geçen ve grubuyla son derece uyumlu bir koreografi sergileyen Cabello’nun egzersizleri hiç hata yapmadan gerçekleştirmesiyse dikkatlerden kaçmadı.

24 yaşındaki Havanalı hit yapımcısı hızlı tempoda dans ederken tarzını siyah bir kolsuz bluz dar bir tayt ile tamamladı.

Harekete geçme: Camila Cabello, Salı öğleden sonra Florida'da yorucu bir dans antrenmanını sevinçle tamamlarken jimnastik salonuna sahip figürünü gösterdi

Camila Cabello jimnastik salonundaki antrenman anlarını yine eğlenceli bir mesaj ile paylaştı.

‘ÇOCUKLAR ANTRENMANLARIMA BİRAZ EĞLENCELİ KARDİYO DAHİL ETMEK İSTİYORUM VE @letsgetfloridafit’i SEVİYORUM @antwonkeith da antrenmana geldi!!!!! ÇOK EĞLENCELİ”  mesajı paylaştı

Instagram’a yüklenen siyah beyaz görüntülerde dilini çıkaran ve kameraya komik suratlar yapan Cabello’nun eğlenceli anlarına yorum ve beğeni yağdı.

Let’s Get Florida Fit, müşterilerin karın kaslarını şekillendirmelerine ve bellerini düzeltmelerine yardımcı olduğu bilinen yüksek yoğunluklu bir tam vücut egzersizidir.
Etkileyici rakam: Gönderisi, küçük siyah bikinisiyle bir yatta çarpıcı bir fotoğrafını yayınladıktan iki hafta sonra geldi.

Ünlü sanatçının gönderisi, küçük siyah bikinisiyle bir yatta çarpıcı bir fotoğrafını yayınladıktan iki hafta sonra geldi.

Cabello Yaz boyunca hayranlarına ‘vücudunuzla savaşta olmanın son sezon olduğunu’ vurguladı ve sosyal medyasını vücudunun ‘selülit ve çatlaklarını’ normalleştirmek için kullandı.

Kasım 2021’de sevgilisi Shawn Mendes, iki yıllık ilişkilerinden vazgeçtiklerini açıkladıklarında hayranlarını üzmüştü

Numberone.com.tr  

Haber

İlginizi Çekebilir