Hollywood’da sevgililer günü. İşte ünlülerin aşk dolu paylaşımları…

Dünyanın yıldız isimleri, Sevgililer Günü’nde yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla aşklarını tüm dünyaya ilan etti.

Adriana Lima,sevgilisi Andre Lemmers ile yat sefası yaptı.Model, “Benim sonsuza dek ruh eşim,seni çikolatadan daha çok seviyorum”ifadelerini kullandı.

Nicole Kidman ve eşi keith Urban,sahilde aşk yaşarken verdikleri pozu yayınladı.sevgililer Günü’nde ayrı düşen ikili,birbirlerine uzaktan kalp attı.

Alicia Keys, 12 yıllık eşi Swizz Beatz ile Mısır tatilinden kareleri yayınladı.Şarkıcı, “Beni sevdiğin için teşekkürler”notuyla beğeni topladı.

Georgiano Rodriguez,ikiz bebek beklediğini Cristiano Ronaldo için” yaşadığımız hissetmek için sevgimizi eksik etmeyelim koşulsuz seviyorum” yorumunu yaptı.

Bebe Rexha,Hawaii tatiline çıktı. Oahu kumsallarında denizin ve güneşin tadını çıkaran şarkıcı, bikinilerle verdiği pozun altından bu özel günü kutladı.

Shakira,pique ile selfi çekip,”sevgililer günü’müz kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Catherine zeta-jonas,eşi michael douglas ile hindistan tatillerinden bir kare yayınlanıp,aktöre”balım”diye hitap etti.

 

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio