Kaslı hamile Adriana!

Kaslı hamile Adriana

KARIN KASLARI OLAY OLDU
Sevgilisi Andre Lemmers III ile birlikteliğinden bir erkek bebek beklediğini duyuran 40 yaşındaki Lima, görüntüsüyle de sosyal medyada gündem yarattı.

Kaslı hamile Adriana

KARNI BÜYÜMÜŞ
Eski eşi Marko Jaric ile evliliğinden iki tane kız çocuğu bulunan Lima, Los Angeles’ta düzenlenen Alexander Wang defilesine çıktı. Model, uzun çizmelerle tamamladığı siyah bir tasarımı tanıttı. Tasarımın karın kısmının açık olması ve Lima’nın giderek büyüyen karnını gözler önüne sermesi de dikkat çekti.

Kaslı hamile Adriana

DOĞUMA FAZLA ZAMAN KALMAMIŞ
Adriana Lima’nın görüntüsündeki dikkat çeken bir başka ayrıntı ise hamileliğine rağmen kaybetmediği karın kasları idi. Hayatı boyunca spor yapan Lima’nın, bu yüzden hamilelik sırasında bile karın kaslarının bozulmamış olduğu görüldü.

Kaslı hamile Adriana

İKİ KIZIN ÜSTÜNE BİR DE ERKEK BEBEK GELİYOR
40 yaşında üçüncü kez hamile olan Adriana Lima, sevgilisi Andre Lemmers III ile birlikteliğinden dünyaya gelecek bebeğinin cinsiyetini açıkladı.  Lima Instagramda paylaştığı videoda takipçilerine bir oğlu olacağının müjdesini verdi. Videoda Lima’nın kendi kızları ile birlikte Lemmers’in iki çocuğu da yer aldı.

Kaslı hamile Adriana

HAMİLELİĞİ BÖYLE DUYURMUŞTU
40 yaşındaki Lima, Film yapımcısı Andre Lemmers III ile ilişkisinden bir bebek beklediğini geçen şubat ayında yine sosyal medyadan  duyurdu. Victoria’s Secret podyumuna en uzun süre çıkan modellerden biri olarak tarihe geçen ve son defilesinde gözyaşları içinde seyircilerine veda eden Lima, mutlu haberi Tiktok sayfasından duyurdu. Videoda üzerinde beyaz bir bornoz olan Adriana Lima, makyajsız yüzüyle elindeki hamilelik testini kameraya gösterirken görülüyor. Testte “hamile” kelimesi görülüyor.

Kaslı hamile Adriana

‘BÜYÜK SÜRPRİZE HAZIR OLUN’
Adriana Lima, hamile olduğu haberini yeni hesap açtığı Tiktok hesabından duyurdu. Ondan önce de Instagram sayfasında haberi verdi. Lima “artık resmen bu yeni sosyal mecrada” olduğunu yazdı ve “İlk videomu kontrol edin. Büyük sürprize hazır olun” diyerek mesajını sürdürdü.

Kaslı hamile Adriana

SEVGİLİSİNE DE SÜRPRİZ OLDU
Bu “büyük sürpriz” ise elbette hamilelik haberiydi. Lima yeni katıldığı mecrada paylaştığı videoda üzerinde beyaz bir bornozla görünüyor. Elindeki hamilelik testiyle sevgilisi Andre Lemmers’in uyuduğu yatağa doğru gidip ona çıkan sonucu gösteriyor. O sırada Lemmers’in yüzündeki şaşkınlık ise dikkatlerden kaçmıyor.

Kaslı hamile Adriana

YAPIMCI ANDRE LEMMERS İLE BİRLİKTE
Bir süre Metin Hara ve Emir Uyar gibi Türk sevgilileriyle gündeme gelen Lima, yeni sevgilisi yapımcı Andre Lemmers ile ilk kez geçen yıl eylül ayında düzenlenen 78. Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıya çıkmıştı. O günlerde aldığı kilolarla dikkat çeken Lima’nın hamile olduğu iddiaları ortaya atılmıştı. Lima bebek sürprizini bu iddiaların ortaya atılmasından 5 ay sonra yaptı.

Kaslı hamile Adriana

ÇOK KONUŞULAN AŞKLARINDAN BİRİNİ METİN HARA İLE YAŞADI
Adriana Lima ile sadece Türkiye’de değil tüm dünyada ilgi odağı olan Metin Hara aşkı 2017 yılında beklenmedik bir şekilde ortaya çıktı. İkilinin tanışıklığı ise aşkın ortaya çıkmasından önce olmuştu. Metin Hara bu tanışmayı katıldığı bir TV programında anlatmıştı. Piyasaya çıkan kitabının tanıtımı için sık sık Los Angeles’a giden Hara, bu süreçte birçok ünlüyle tanıştı. İşte bunlardan biri de Adriana Lima’ydı.

Kaslı hamile Adriana

TANIŞMA ÖYKÜSÜ
Hara tanışma anını şöyle anlatmıştı: “Adriana İstanbul’dayken uçağı kaçırıyor ve bu bizim tanışmamızı sağlıyor. Ben de o sırada insanlara ‘ateşte yürüme’ eğitimi veriyordum. Yüzüm gözüm kapkara… Daha sonra buraya geldim ve bir şekilde birbirimizi tanıma şansımız oldu.” Hara’nın anlattığına göre menajeri aracılığıyla kendisine ulaşan Lima, ile kısa sürede aralarında aşk doğdu. Çift, Türkiye’ye birlikte tatil yaptı. Hatta birbirlerinin aileleri ile tanıştılar. Hara ile Lima’nın aşkı bir buçuk yıl kadar sürdü. Ama sonra araya mesafeler ve belli ki bazı anlaşmazlıklar girdi.

Kaslı hamile Adriana

SOSYAL MEDYADAN İĞNELİ MESAJLAR
İlişkinin son dönemlerinde Lima sık sık sosyal medyadan “iğneleyici” paylaşımlar yapıyordu. İlişkilerinin bitip bitmediğinin merak konusu olduğu bir dönemde 14 Şubat Sevgililer Günü kutlanıyordu. Lima, sosyal medyadan gittiği bir gece gezmesinde çekilen fotoraflar paylaştı. O fotoğrafların hiçbirinde Metin Hara yoktu. Daha sonra Lima yine aynı gün yine anlamlı bir paylaşım yaptı. Takipçilerine kendi kendinizin sevgilisi olun, önce kendinizi sevin” mesajını verdi.

Kaslı hamile Adriana

BİRBİRLERİNİ TAKİBİ BIRAKTILAR
Her ne kadar Lima ile Hara uzun bir ayrılık sürecinin ardından el ele tutuştukları bir kareyi sosyal medyada paylaşıp bir araya geldiklerini ima etse de gerçeğin öyle olmadığı kısa sürede ortaya çıktı. Çift, ayrılmıştı. Zaten bu ayrılığın ilk işaretleri de yine sosyal medyadan geldi. Hara, Lima’yı Instagram’da takip etmeyi bıraktı. Sonra da Lima onu takip etmeyi.

Kaslı hamile Adriana

LIMA- HARA AŞKININ SONU
Sonuç olarak Adriana Lima ile Metin Hara ilişkisi, başladığı gibi beklenmedik bir şekilde sona erdi. Lima bu ayrılığın ardından yine herkesi şaşırtan bir adım attı ve bu kez de Türk iş insanı Emir Uyar ile el ele görüntülendi.

Kaslı hamile Adriana

İKİNCİ TÜRK SEVGİLİ
Birlikte çıktıkları Yunanistan tatilinde samimi görüntüler sergileyen Lima ile Uyar yine tüm dünyanın meraklı bakışlarını üzerlerinde topladı. Hatta bir dönem bunun bir reklam aşkı olduğu da ileri sürüldü. Bir süre daha birlikte görüntülenen ikili sonunda yollarını ayırdı.

Kaslı hamile Adriana

ÖZEL HAYATI HEP GÜNDEMDE
2019 yılında kariyeri için çok önemli bir dönüm noktası olan Victoria’s Secret podyumundan gözyaşları içinde emekli olan Adriana Lima her zaman dünya medyasının ilgi odağı oldu. Üstelik sadece kariyeriyle değil özel hayatıyla da. Peki ya Lima’nın eğer yıllar önce kendisine yapılan evlilik teklifini kabul etseydi şimdi küçük bir Avrupa ülkesinin prensesi olarak yaşayacağını biliyor muydunuz? Gelin Lima’nın sürekli mercek altına alınan özel yaşam geçmişinin önemli noktalarına bir bakalım.

Kaslı hamile Adriana

TEKLİFİ KABUL ETSEYDİ PRENSES OLACAKTI
Adriana Lima, basketbol yıldızı Marko Jaric ile evlenmeden önce Liechtenstein Prensi Wenzeslaus ile yaşadığı aşkla uzun süre konuşulmuştu. Hatta Prens’in evlilik teklifini reddedince gündemdeki yerini daha da sağlamlaştırdı. Yani eğer Lima Prens’e “evet” deseydi, bugün Avrupa’nın o küçücük ülkesinde prenses olarak yaşayacaktı.

Kaslı hamile Adriana

EVLENİNCEYE KADAR BEKARETİNİ KORUMA SÖZÜNÜ TUTTU
Lima’nın özel hayatıyla ilgili çok konuşulan bir başka ayrıntı da onun evleninceye kadar bekaretini korumak istediğini söylemesiydi. Kocası Marko Jaric ile evleninceye kadar sözünü tuttu. Bu evlilikten iki kızları oldu çiftin. Fakat dünyanın gıptayla baktığı evlilik beklenmedik bir şekilde bitti. Sonradan günlük konuşmaya bile giren o deyimin ortaya çıkmasına neden oldu: Adriana Lima’nın bile aldatıldığı bir dünyada…”

Kaslı hamile Adriana

O BİLE ALDATILDI
Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Adriana Lima, gerçekten de kocası Marko Jaric tarafından aldatıldı. Üstelik de bir değil birkaç kez. Lima, bir reklam çekimi için Türkiye’ye geldiği sırada Jaric onu iki kez aldattı. Bunun üstüne bir de Miami’deki komşusuyla aldatınca Lima onu affetmedi. Hatta o süreçte Lima’nın yakın arkadaşlarına “Onu bir kez affettim, bir daha affetmem” dediği de basına yansıdı. Bu şekilde Adriana Lima ile Marko Jaric’in 2009 yılında başlayan evliliği 2016’da bitti.

Kaslı hamile Adriana

ADI ÇOK SAYIDA AŞK SÖYLENTİSİNE KARIŞTI
Bu arada Adriana Lima’nın adı Ryan Seacrest, Derek Jeter hatta Justin Bieber ile aşk söylentilerine bile karıştı. Fakat Lima bu iddialar hakkında tek kelime bile etmedi. Birkaç kez Matt Harvey ile el ele görüntülendi. Ama Lima, aşk hayatıyla ilgili konuşmamayı tercih etti genellikle.

Kaslı hamile Adriana

ŞAKA OLSUN DİYE FOTOĞRAFINI GÖNDERDİ
Lima, 13 yaşındayken sırf şaka olsun diye fotoğraflarını bir modellik ajansına gönderdi. Ama ajans onu ciddiye almış olmalı ki olumlu yanıt verdi. Lima, 15 yaşındayken Supermodel of Brazil yarışmasın katıldı ve birinci oldu. Bu ona bir yıl sonra Supermodel of the World yarışmasına katılma hakkı kazandırdı. Bu yarışmayı ikinci olarak bitirdi Lima.

Kaslı hamile Adriana

KARİYERİNDE HIZLA YÜKSELDİ
Bunun üzerine eğitimini bırakıp modellik kariyerine başlamak üzere New York’a taşınmaya karar verdi. Sonrası ise çorap söküğü gibi geldi. Önce ünlü firmaların tanıtım yüzü oldu, sonra da onu şöhretin zirvesine taşıyan Victoria’s Secret yılları geldi.

Kaslı hamile Adriana

FİRMANIN EN DEĞERLİ MODELİ OLARAK TARİHE GEÇTİ
İlk kez 1999 yılında podyumuna çıktığı firmadan 2019’daki defilede jübile yaparak emekli oldu. Firmanın en uzun süre tanıtım yüzü olan ve en değerli modeli olarak moda tarihinin sayfaları arasında yerini aldı.

Kaslı hamile Adriana

İKİ KIZ ANNESİ
Adriana Lima, eski eşi basketbolcu Marko Jaric ile evliliğinden Valentina ve Sienna adında iki kız çocuk annesi.

 

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio