Karnı burnunda Adriana Lima kırmızı halıda

Sekiz aydır yapımcı Andre Lemmers ile aşk yaşayan ve üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Brezilyalı model Adriana Lima, ” filminin 75’inci Cannes Film Festivali kapsamındaki galasına katıldı. Tarzı ve güzelliğiyle dikkat çeken Lima, ilerleyen hamileliğine rağmen karın kaslarının bir kez daha belli olmasıyla da adından söz ettirdi.

Eski Victoria’s Secret meleklerinden Adriana Lima, sekiz ay önce yapımcı Andre Lemmers ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Bir dönem Metin Hara ile aşk yaşayan Adriana Lima, ayrılığın ardından yeni sevgilisi ile basında boy göstermeye başlamıştı.

SESSİZ KALDI

Lima, yapımcı Andre Lemmers ile ilk kez geçen yıl eylül ayında düzenlenen 78’inci Venedik Film Festivali’nde kırmızı halıya çıkmıştı. O günlerde aldığı kilolarla dikkat çeken Lima’nın hamile olduğu ileri sürülmüştü.

Adriana Lima’nın karın bölgesinde toparlanan fazlalıklar nedeniyle ‘hamile’ olabileceği yönündeki dedikodular ortaya atılmıştı. Ancak ünlü model, hakkında çıkan haberlerle ilgili sessizliğini korumuştu.

ÜÇÜNCÜ KEZ ANNE OLACAK

Tüm bunların ardından Brezilyalı model, geçtiğimiz şubat ayında üçüncü kez anne olacağı müjdesini sosyal medya hesabından yayınladığı video ile duyurmuştu. Lima, videoda makyajsız haliyle elindeki hamilelik testini kameraya göstermişti. Testte ise “hamile” kelimesi görülmüştü.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio