Yeni albümü Billboard hot 100 listesinde zirveye yerleşti

İngiliz şarkıcı Harry Styles‘ın yeni albümü Harry’s House , ilk haftasında ABD’de 521.500’den fazla albüm sattıktan sonra Billboard 200’de en üst sıraya yerleşti. İngiliz vokalistin en son albümü aynı zamanda bir hafta boyunca modern çağ dijital satış rekoru kırdı.

Döneminde çokça sevilen İngiliz boyband’i One Direction ile yollarını ayırdığı günden beri kariyerinde hızlı bir yükselişe geçen Harry Styles, 20 Mayıs’ta çıkacak yeni albümünün ilk parçası “As It Was” ile yeni bir rekora imza attı. 31 Mart’ta yayınlanan şarkı, 43,8 milyon indirilme sayısıyla 2022 yılında bir haftada en çok dinlenen şarkı rekorunu da kırdı.

Tüm müzik listelerinde büyük hit yakalayan parça, aynı zamanda 2022 yılında piyasaya çıkan ve listelerde 1. sırayı gören ilk şarkı oldu.

Stream Kralı Harry
As It Was” 8,3 milyon indirme ile Spotify liste tarihinde bir günde en çok indirilen ve dinlenen şarkı ünvanına sahip oldu. Şarkı, 21.6 milyon indirilme ile 2022’de bir günde en çok indirilen şarkı ünvanını elinde tutuyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio