Salma Hayek’ten masanın üzerinde kocasına özel gösteri

Sinema dünyasının en gözde yıldızlarından biri, aynı zamanda sosyal medyanın da en renkli kullanıcıları arasında. Özellikle de yaz aylarında çıktığı tatillerde yaptığı paylaşımlarla sanki takipçilerini de dünyanın en güzel coğrafyalarında kendisiyle birlikte “gezdiriyor.” Ünlü yıldız bu yıl da kuralı bozmadı.

YAZ SEZONU AÇILDI
Güzel oyuncu, kocası ve kızıyla birlikte çıktığı yaz tatiliyle yeni sezonu da açmış oldu. Mor bikinisiyle çekilen bir dizi fotoğrafını da Instagram sayfasında paylaştı. Yıldızın bu paylaşımına ünlü ve ünsüz takipçilerinden çok sayıda beğeni ve övgü dolu yorum geldi. Ayrıca bu görüntüler yıllar önce rol aldığı bir filmin unutulmaz sahnesini de akıllara getirdi.

Masanın üzerinde kocasına özel gösteri: Herkes yılanlı dansı hatırladı

MASANIN ÜZERİNDE KOCASINA ÖZEL DANS GÖSTERİSİ
O ünlü yıldız Salma Hayek‘ten başkası değil. Kocası Francois Henri Pinault ve kızı Valentina ile birlikte tatile çıktı 55 yaşındaki Hayek. Hollywood’un yıllara meydan okuyan yıldızı Hayek, lüks yat turunda mor bikini giydi. Kocası Pinault kendisini izlerken de masanın üzerine çıkıp ona özel bir dans gösterisi sundu.

Masanın üzerinde kocasına özel gösteri: Herkes yılanlı dansı hatırladı

ÜNLÜ İŞ İNSANI, SOSYAL MEDYAYI ÇOK SEVMİYOR
Hayek’in bu paylaşımına takipçilerinden de çok sayıda mesaj geldi. Bunlardan bazıları, Hayek’in önemli rollerinden birini üstlendiği From Dusk Till Down adlı filmin dans sahnesini hatırlatıp 1996 tarihli bu unutulmaz filme gönderme yaptı. Bu paylaşımın en ilgi çeken yanlarından biri de sosyal medyayı aktif olarak kullanmayan kocası Pinault’nun da onunla aynı karede yer almasıydı.

Masanın üzerinde kocasına özel gösteri: Herkes yılanlı dansı hatırladı

YILANLI DANS SAHNESİYLE HAFIZALARA KAZINDI
Takipçilerinin fotoğraflara gönderme yaptığı From Dusk Till Dawn (Gün Batımından Şafağa) filmini de yeri gelmişken bir hatırlayalım. Senaryo ekibinde Quentin Tarantino’nun da yer aldığı filmin yönetmen koltuğunda Robert Rodriguez oturuyordu. Hayek’in şöhretini iyice parlatan Film, Gecko kardeşlerin Meksika’ya kaçışını konu alıyordu. Oyuncu kadrosunda Hayek’in yanı sıra George Clooney, Harvey Keitel ve Juliette Lewis de yer alıyordu. 1996 yapımı filmde Salma Hayek’in “yılanlı dans” sahnesi ise hafızalara kazındı.

Masanın üzerinde kocasına özel gösteri: Herkes yılanlı dansı hatırladı

GÖSTERİ DÜNYASININ EN MUTLU ÇİFTLERİNDEN 
Salma Hayek ile Françios Henri Pinault, gösteri dünyasının en mutlu evliliklerinden birinin kahramanları olarak tanınıyor. Ünlü bir iş insanı olan Pinault ile Hayek, 2006 yılında romantik bir ilişkiye başladı. Bir yıl sonra kızları Valentina Paloma‘nın aralarına katılmasıyla mutlulukları da ikiye katlandı Hayek ile Pinault’nun.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio