Tuesday, August 9, 2022
spot_img

Game of Thrones hayranlarına müjde: Jon Snow geri dönüyor

Tüm zamanların en popüler televizyon dizileri arasında yer alan Game of Thrones’un merkezinde Jon Snow karakterinin olacağı bir devam dizisi için hazırlıklar başladı.

İlk olarak Hollywood Reporter tarafından ortaya atılan habere göre, 2019’da izleyenlerine veda eden Game of Thrones dizisi için bir devam dizisi hazırlanıyor. 2011-2019 yılları arasında yayınlanan ve tüm zamanların en popüler televizyon dizilerinden biri olarak kayıtlara geçen Game of Thrones’un devam dizisinin “Jon Snow” karakterine odaklanacağı ve karakteri canlandıran Kit Harington’un rol için setlere geri döneceği belirtildi.

Daha önce Game of Thrones‘un devam dizilerinin geleceği belirtilmişti, ancak bunun hangi formatta yapılacağı bilinmiyordu. Devam dizisi haberi, Game of Thrones dünyasının George RR Martin kitaplarının ötesine taşınacağı ve daha önce dizinin sonu olduğu düşünülen noktada kapıların yeniden açılacağının işareti oldu.

HBO’nun uyarlaması, daha önce Ned Stark‘ın oğlu olduğu düşünülen Snow’un demir tahtın varisi olabileceğini fark etmesiyle sona ermiş, son sahnelerde Snow, yeni bir hayata başlamak için Westeros’tan ayrılmıştı.

Sputnik Türkçe’de yer alan habere göre Snow’un üvey kardeşleri Arya Stark (Maisie Williams) ve Sansa Stark (Sophie Turner) gibi tanıdık yüzlerin devam dizisinde yer alıp almayacağı henüz doğrulanmadı.

Numberone.com.tr

spot_img

Haber

İlginizi Çekebilir