Tom Cruise, kraliyet ailesine girdi

Hollywood yıldızı Tom Cruise son dönemde İngiltere basınının da manşetlerinde. Aylar önce Görevimiz Tehlike (Mission Impossisle) serisinin yeni filmini İngiltere’nin çeşitli bölgelerinde çeken ardından da Top Gun: Maverick için yapılan Londra galasında yine bütün dikkatleri üzerinde toplayan Tom Cruise bu kez de Wimbledon tek bayanlar final maçında kraliyet locasında, Cambridge Düşesi Kate Middleton’ın birkaç sıra gerisinde objektiflere takıldı.

HER ETKİNLİKTE ORTAYA ÇIKIYOR
Cruise, haziran ayında Kraliçe 2. Elizabeth’in tahta çıkışının 70’inci yılı nedeniyle düzenlenen Platin Jübile kutlamalarında da bir konuşma yapmış ve bazı kişiler tarafından eleştirilmişti. Bu kadarla da kalmamış Tom Cruise, Britanya Grand Prix’inden de Hyde Park’taki Adele konserinden de eksik olmamıştı. Kısacası Cruise; ingiltere’nin dört bir yanındaki etkinliklerde boy göstermeye devam ediyor. Durum böyle olunca da İngiliz basınında “Tom Cruise neden ABD’de değil de İngiltere’de bu kadar çok göz önünde? ” soruları sorulmaya başlandı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio