George Clooney’nin Batman kostümü satılıyor

George Clooney gibi efsane bir aktörün Batman gibi efsane bir süper kahramanı canlandıracağı duyurulduğunda herkes epey heyecanlanmıştı. Fakat 1997’de gösterime giren “Batman ve Robin” filmi ne gişede bu heyecanın karşılığını alabildi ne de Batman olarak Clooney hafızalara kazındı.

George Clooney’nin o filmde giydiği Batman kostümü tüm zamanların en çok dalga geçilen süper kahraman kostümlerinden biri olabilir. Kötü şöhretli bu kostüm 22 Temmuz’da Heritage Auctions’da açık artırmaya çıkıyor. 40 bin dolar gibi bir fiyatla başlayacak açık artırmadaki kostüm için “Batman ve Robin”in yönetmeni Joel Schumacher Vice, tasarımın Yunan heykellerinden ve tıbbi anatomi çizimlerinden ilham alarak yaratıldığını söylemişti. Bakalım Batman tutkunları bu tartışmalı kostüm için ne kadar ileri gidecek!

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio