“Özel jet” paylaşımıyla olay olan Kylie Jenner’dan geri adım

“The Kardashians” isimli reality şov programıyla tanınan ünlü menajer Kris Jenner’ın, Instagram fenomeni kızı Kylie Jenner’ın lüks harcamaları yüzünden endişe duyduğu öğrenildi.

24 yaşındaki Kylie Jenner, bu hafta paylaştığı bir gönderide “Senin jetinle mi gidelim, benimkiyle mi?” diye yazarak hem ilgi hem de tepki toplamıştı. Gönderide hem Kylie’nin hem de Kylie’nin sevgilisi Travis Scott’ın özel jetleri yer alıyordu.

Page Six’te yer alan habere göre, kızının menajerliğini de yapan anne Kris, bu gösterişten dolayı endişeli.

İKLİM KRİZİNİN SEBEPLERİ ARASINDA

Aileye yakın bir kaynak, “Kylie o kadar çok para harcıyor ki, jeti aldıktan sonra annesi devreye girip ona yavaşlamasını söylemek zorunda kaldı” dedi.

Jetin, 72 milyon dolar gibi yüksek bir değere sahip olduğu biliniyor. Zengin ve nüfuzlu kişiler arasında yaygın olan özel jetler, iklim krizine sebep olması sebebiyle kamuoyu tarafından sıkça eleştiriliyor.

Çıkan tartışmaların ardından Kylie Jenner, ABD’de orta sınıf ailelerin gittiği Target mağazasına gittiği bir hikaye daha paylaştı. Ancak yine eleştirilerin odağı olmaktan kurtulamadı. Çünkü varlıklı olduğu için Target’e gitmeyeceği ve paylaşımının da “gerçek dışı ve samimiyetsiz” olduğu belirtildi.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio