Friday, August 19, 2022
spot_img

Johnny Depp’in eski sevgilisi Ellen Barkin’in tüm ifadesi ortaya çıktı

Amber Heard ve Johnny Depp arasında geçen karalama davası tamamlanmış olsa da kanıtlar ortaya çıkmaya devam ediyor. Bu defa da Depp’in yıllar önceki sevgilisi Ellen Barkin’in ifadelerinin tamamı basına yansıdı: “Etrafında her zaman şiddet havası vardı.”

Geçtiğimiz aylarda eski eşi Amber Heard ile mahkemede karşı karşıya gelen Johnny Depp, davayı kazanmış olsa da mühürlü belgelerin açılmasıyla beraber yeniden taciz ve şiddet iddialarının merkezinde yer alıyor.

Amber Heard’ün 2018’de Washington Post için kaleme aldığı ve Depp’i cinsel tacizle suçladığı yazı üzerine Depp harekete geçmiş ve ikili bir karalama davasıyla karşı karşıya gelmişti. Depp, söz konusu yazı nedeniyle Karayip Korsanları ve Fantastik Canavarlar serilerindeki önemli rollerini kaybetmiş ve ciddi bir maddi zarara uğramıştı.

Dava sırasında Amber Heard sık sık çarpıcı iddiaları ve gözyaşlarıyla gündeme geldi.

ESKİ SEVGİLİSİ ALEYHİNE İFADE VERDİ

Altı hafta süren davada ileri sürülen iddialar defalarca şok etkisi yaratmış ve sonunda Johnny Depp’in zaferiyle sonuçlanmıştı. Davada Kate Moss gibi ünlü isimlerin ifadelerine de başvuruldu. Bu isimlerden biri de Depp’in eski sevgilisi Ellen Barkin’di.

Şimdi davanın mühürlü belgeleri ortaya çıkarken Barkin’in tam ifadesi dikkat çekti. Barkin, Depp’in etrafında daima bir şiddet havası olduğunu belirtirken ünlü oyuncu ile yaşadığı bir anıyı da anlatmış. 1990’larda Depp ile cinsel bir ilişkisi olan Barkin, aktörün çoğu istismarcı gibi inanılmaz derecede çekici olduğunu da söylemiş.

Ünlü oyuncu Ellen Barkin, 902lı yıllarda Johnny Depp ile ilişki yaşamıştı. Barkin, bu süreçte ise Amber Heard’e destek oldu.

SAKİNLEŞTİRİCİ İLAÇ VERMİŞ

Barkin’in ifadesine göre; çift ilk kez seks yaptığında Depp, ona bir tür sakinleştirici ilaç olan Quaalude vermiş.

Oyuncu, video ifadesinde Depp’in farklı kişilik özelliklerine de değinmiş. Depp’in kendisinden aşağı olduğunu düşündüğü insanlara tepeden baktığını ve bir zamanlar asistanına “domuz” dediğini söylemiş.

Barkin ifade verirken Depp ile ilişkisini de platoniklikten geçen romantik bir ilişki olarak tanımladıktan sonra, sadece cinsel bir ilişki olarak değiştirilmesini istemiş. Barkin, birkaç ay ve haftada üç ya da dört kez Depp’in evine giderek ilişkinin sürdüğünü de belirtmiş.

Barkin, Depp’in çok fazla içtiğini “Çoğu zaman sarhoştu” diyerek belirtiyor. Oyuncu ayrıca ilişkileri sırasında Depp’in çok kıskanç olduğunu söylüyor.

Dava boyunca eski sevgililerinden Depp’e çoğu zaman destek geldi. Winona Ryder, Depp’in söz konusu iddialara konu olacak şekilde davranmasının mümkün olmadığını belirtirken Kate Moss ise eski sevgilisi için ifade bile verdi.

Numberone.com.tr

spot_img

Haber

İlginizi Çekebilir