Friday, August 19, 2022
spot_img

Selena Gomez kilo aldığı için eleştiriliyordu! Siyah mayosuyla büyüledi

Aldığı kilolarla eleştirilen Selena Gomez gelen yorumlara kendi tarzında yanıt verdi. İtalya’da tatil yapan ünlü şarkıcı, yaptığı paylaşımda daha ince görünmek için “midesini içeri çekmeyeceğini” vurguladı ve sonra da “gerçek midelerin” geri geleceğini sözlerine ekledi.

Lupus hastalığı nedeniyle dönem dönem kilosunda dalgalanmalar olan Selena Gomez geçtiğimiz günlerde tekne tatilinde görüntülendi. Görüntülerin ardından Gomez’in kilosuyla ilgili çok fazla acımasızca eleştiri vardı. Ancak güzel şarkıcı bu eleştirileri göğüsleri ve hodri meydan dedi.

Selena Gomez kilo aldığı için eleştiriliyordu Mayosuyla boy gösterdi...

Amerikalı şarkıcı Selena Gomez, son dönemde aldığı kilolar nedeniyle gelen eleştirilere yanıt verdi.

İtalya’da tatil yapan ünlü isim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda daha zayıf görünmek için “midesini içeri çekmediğini” ve bunu yapmayacağını söyledi.

Selena Gomez kilo aldığı için eleştiriliyordu Mayosuyla boy gösterdi...

Renkli bir mayoyla objektif karşısına geçen Gomez, mide ve göbek bölgesinin, ünlülerden beklendiği gibi “dümdüz” olmadığı ve o bölgede toplanan yağların belirgin şekilde göze göründüğüne dikkat çekti.

Gomez, gönderisinde daha ince görünmek için “midesini içeri çekmeyeceğini” vurguladı ardından “gerçek midelerin” geri geleceğini sözlerine ekledi.

Numberone.com.tr

spot_img

Haber

İlginizi Çekebilir