Chrissy Teigen üçüncü çocuğuna hamile olduğunu duyurdu

ABD’li model Chrissy Teigen, ölü doğum yaptığı üçüncü bebeğinin ardından yeni bir bebek beklediğini duyurdu.

36 yaşındaki model Chrissy Teigen ve kocası John Legend, 20 haftalık hamileyken oğulları Jack’i trajik bir şekilde kaybettikten neredeyse iki yıl sonra üçüncü çocuklarını bekliyorlar.

Daily Mail’in haberine göre, Teigen, mutlu haberi çarşamba günü Instagram hesabında duyurdu.

43 yaşındaki müzisyen eşi Legend ile birlikte altı ve dört yaşındaki iki çocuğa sahip olan ünlü model, kaybettiği bebeği ve tüp bebek yoluyla yeniden gebe kalma mücadelesi sebebiyle son zamanlarda “duygularının bulanık olduğunu” itiraf etti.

Chrissy Teigen, John Legend…

“HER RANDEVUDA GERİLİYORUM”

Ayna karşısında selfie paylaşan Teigen, yanına “Son birkaç yıl en hafif tabirle duygu karmaşasıydı ama yine evimizi ve kalplerimizi neşe doldurdu. 1 milyar atıştan sonra bir tane daha bekliyoruz” diye yazdı.

Model, hamileliğini bu kadar uzun süre gizli tutmanın zor olmasına rağmen, geçmişteki kalp kırıklığı nedeniyle katıldığı her randevu veya tarama hakkında anlaşılır bir şekilde “çok gergin” olduğunu söyledi.

“Her randevuda kendime ‘tamam bugün sağlıklıysa açıklayacağım’ dedim ama sonra kalp atışını duyunca rahat bir nefes alıyorum ve hala çok gergin olduğuma karar veriyorum” diyerek son birkaç ayda yaşadığı duygu durumunu özetledi.

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio