Friday, August 12, 2022
spot_img

İstanbul Festivali’nde Rubato ve Linet’le müzik şöleni

Festival Park Yenikapı’da ilk kez düzenlenen İstanbul Festivali; konserlerden tiyatroya, çocuk atölyelerinden espor etkinliklerine, gastronomiden sanata birçok aktiviteyi bir arada sunuyor.

Sahne şovları ve tüm gün süren çeşitli aktivitelerle başlayan festivalin açılış konserini Kenan Doğulu gerçekleştirmişti. İstanbul Festivali’nde geçtiğimiz akşam Karadeniz müziğinin özgün sesi, Kuzey’in oğlu Volkan Konak, hüznü, neşeyi ve coşkuyu muhteşem bir konser gecesiyle İstanbul Festivali’ne taşıdı.

Bu akşam da farklı ezgileri harmanladıkları aranjmanlarla beğeni kazanan Rubato ve Linet güçlü sesiyle İstanbul Festivali’nde olacak.

Türkiye’nin 1 numaralı gençlik ve müzik kanalı Number1 ise İstanbul Festivali’nde sizlerle buluşuyor ve dijital dünyanın en genç, en moda kripto parası Hits Token hediye ediyor…

Özel defileler, muhteşem etkinlikler, indirimler ve çok daha fazlası Hits Token’da…

İstanbul Festivali’nde Number1 standına uğra, 20 Hits Token senin olsun…

İstanbul Festival park Yenikapı’da Number1 standına gelenler İstanbul ve Uludağ Festivali’ne çift kişilik bilet kazanma şansının yanı sıra hem 365 Selfie’nin keyfini çıkaracak hem de 20 Hits Token para ve sürpriz hediyelerin sahibi olacak.

Kripto podyumuna Hits Token ile çık, en şık kriptolu sen ol…

İstanbul Şarkı Yarışması, Benim İstanbul’um Fotoğraf Yarışması gibi önemli etkinliklere de ev sahipliği yapacak olan İstanbul Festivali, çağdaş sanatın önemli temsilcilerinin eserlerini de Heykelpark ve Yeni Medya: NFT sergilerinde sanatseverlerle 14 Ağustos tarihine kadar buluşturmaya devam edecek.

Numberone.com.tr

spot_img

Haber

İlginizi Çekebilir