Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in düğünü öncesi kaza şoku

Yıllar sonra yeninden bir araya gelen ve geçen ay evlenen Jennifer Lopez ve Ben Affleck, bu hafta sonu yapacakları düğün öncesi kötü bir sürpriz yaşadı.

Las Vegas’ta geçen ay evlenen Jennifer Lopez ve Ben Affleck çiftinin bu hafta sonu yapacakları üç günlük düğün törenine gölge düştü.

Düğünden önce Ben Affleck’in annesi Christopher Anne Boldt, oğlunun Georgia’daki malikanesinde düşerek hastaneye kaldırıldı. Bacağından yaralanan Boldt, ambulansla hastaneye götürülürken Affleck de annesine eşlik etti.

Affleck’in evde annesini yaralı halde yerde bulduğu ve hemen ambülansı aradığı belirtildi. Eşini yalnız bırakmayan Jennifer Lopez de daha sonra hastaneye gitti. İngiliz Daily Mail gazetesi, Boldt’un yarasının ağır olmadığını ve üç gün sürecek düğün için hazırlıkların devam ettiğini aktardı.

Jennifer Lopez-Ben Affleck çifti, ailelerin ve yakın arkadaşların katılacağı üç gün sürecek etkinliklerle düğünlerini kutlayacak. Çift, hafta sonunda aile üyeleri için özel bir parti verecek.

2002’de beraber rol aldıkları Gigli filminin setinde beraber olmaya başlayan çift 2004 yılında ayrılmış, Affleck 2005’te oyuncu Jennifer Garner’la, Lopez ise şarkıcı Marc Anthony’yle evlenmişti. Yıllar sonra geçen sene yeniden bir araya gelen çift, nisan ayında nişanlandıklarını duyurmuştu.

Kutlamalar sırasında arazinin etrafında geniş güvenlik önemleri alındı.

2002-2004 yılları arasında beraber olup ayrılan çift, geçen yıl yeniden birlikte olduklarını açıklamış; geçen ay evlendikten sonra Fransa’nın başkenti Paris’e balayına gitmişlerdi. Affleck, Lopez’in dördüncü kocası. Lopez 2018’de ABD’li oyuncu Jennifer Garner’dan boşanan Affleck’in ikinci karısı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir