Hadise’nin sahnedeki zor anları

Şarkıcı Hadise sahnede zor anlar yaşadı. Konserinde “Küçük Bir Yol” şarkısını söyleyen Hadise bir anda gözyaşlarına boğuldu. Şarkıya devam edemeyen Hadise’nin o anları sosyal medyada da gündem oldu.

Hadise, hem özel hayatı hem de kariyeriyle adından sık sık bahsettiriyor. Hadise, geçtiğimiz ocak ayında Mehmet Dinçerler’den evlilik teklifi almıştı. İş insanına ‘Evet’ diyen şarkıcı, güzel haberi sosyal medyada takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti. 3 milyon TL değerindeki tektaşını gösteren popçu, gönderisine “Bölümümüz şimdi başlıyor” notunu düşmüştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımına, ‘Mrs. Dinçerler’ yorumunu yapmıştı.

Ünlü şarkıcı, geçtiğimiz aylarda sessiz sedasız Mehmet Dinçerler’le aile arasında düzenlenen törenle Çırağan Sarayı’nda evlenmişti.

Dünyaevine giren Hadise ile Mehmet Dinçerler çifti bir an olsun birbirlerinin yanından ayrılmıyor. Sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan ünlü şarkıcı Hadise, evlendikten sonra sahne tarzını değiştirmesiyle gündem olmuştu.

Güzel popçunun verdiği konserlerde kapalı giyinmesi takipçilerinin gözünden kaçmamıştı.

Evliliği yönünde bu zamana kadar halen daha tek bir açıklama yayınlamayan 37 yaşındaki şarkıcı, sosyal medya hesapları Twitter ve TikTok’a soyadı olarak Dinçerler’i eklemişti.

Güzel şarkıcı son olarak İzmir’de hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Ünlü şarkıcı, “Hayatımın şarkısı” dediği ‘Küçük Bir Yol’u söylerken gözyaşlarını tutamadı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio