Hadise ile Mehmet Dinçerler ayrılıyor mu? 4 aylık evlilikte kara bulutlar dolaşıyor

Magazin kulisleri çiçeği burnunda evliler Hadise ile Mehmet Dinçerler’in ayrılık haberi ile sarsıldı. Ünlü şarkıcı Hadise, geçen nisan ayında iş insanı Mehmet Dinçerler ile nikah masasına oturmuştu. Sessiz sedasız evlenen şarkıcı Hadise ile ilgili son olarak hamilelik iddiaları ortaya atılmış, hayranlarını heyecan sarmıştı. İkili hakkında ortaya çıkan son gelişmeler sevenlerini üzdü. 36 yaşındaki Hadise, geçtiğimiz günlerde İzmir’de sahne almış ve ‘Küçük Bir Yol’ şarkısını söylerken gözyaşlarına boğulmuştu. Magazin kulislerinin konuştuğu bomba iddiaya göre Hadise ile Mehmet Dinçerler’in evliliğinde kriz çıktı. Önceki gün yeni mekanının ön açılışını yapan Mehmet Dinçerler’in yanında Hadise’nin olmayışının yanı sıra alyansını takmaması da ayrılık dedikodularını alevlendirmişti. Hadise ile Mehmet Dinçerler’in küslüğünün sebebi ortaya çıktı.

Hadise ve Mehmet Dinçerler’in evliliğinde kriz olduğu haberleri magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İlişkilerini evlilikle taçlandıran Hadise ile Mehmet Dinçerler çiftine nazar mı değdi? Magazin kulisleri ayrılık iddiası ile sarsıldı! Geçtiğimiz günlerde verdiği konser sırasında gözyaşlarına boğulan Hadise hakkında çeşitli iddialar ortaya atılmıştı.

Bir süredir aralarında sorun olduğu konuşulan ünlü çift, son günlerde sergiledikleri tavırlarla dedikoduları alevlendirdi. Bir süredir eşiyle görüntülenmeyen Hadise, Dinçerler’in 23 Ağustos’taki yaş gününde de hiçbir paylaşım yapmadı.

Hadise yüzüğü çıkardı

Hadise evlendikten sonra verdiği tüm konserlerinde Mehmet Dinçerler’in evlilik teklifi sırasında hediye ettiği 3 milyon TL’lik pırlanta yüzüğü hep taktı. Ancak ünlü popçunun son iki konserinde yüzüğünü takmaması dikkat çekti.

Mehmet de çıkardı

Önceki gün yeni mekanının ön açılışını yapan Mehmet Dinçerler ise evlendikten sonra ilk kez alyansını takmadan objektiflere takıldı. Taze evlilerin bu tavırları, bir kez daha ikili arasındaki krizi doğrular gibiydi.

Açılışa Hadise’nin katılmaması da dikkat çekti. İkili hakkında ortaya çıkan son gelişmeler sevenlerini üzdü. Hadise ile Mehmet Dinçerler’in küslüğünün sebebi ortaya çıktı. Mayıs ayında nikah masasına oturan çifti aileleri barıştırmaya çalışıyor!

İddiaya göre evlilikteki krizin nedeni, Dinçerler’in çocuk istemesine rağmen Hadise’nin yoğun iş temposu nedeniyle anne olmaya henüz sıcak bakmaması. Annelerinin çifti barıştırmak için yoğun çaba sarf ettiği de konuşulanlar arasında.

KONUŞMUYORLAR

Geçtiğimiz nisan ayında evlenen Hadise ve Mehmet Dinçerler ayrılık iddiasıyla ilgili açıklama yapmaktan kaçınıyor. Yakın çevreleri de çiftin konu hakkında konuşmak istemediğini söylüyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio