Britney Spears’tan samimi itiraf: Bir parçam ölmüş gibi hissediyorum

Babasının vasiliğinden 13 yıl sonra kurtulmayı başaran ve geçtiğimiz aylarda da evlenen Britney Spears, bu defa da çocuklarıyla mesafeli ilişkisi yüzünden gündemde. Bir süredir kendisiyle görüşmeyen çocukları için ünlü pop şarkıcısı “Bir parçam ölmüş gibi hissediyorum” diyor.

Britney Spears’tan samimi itiraf: “Bir parçam ölmüş gibi hissediyorum”

Britney Spears, son günlerde çocuklarıyla ilişkisi yüzünden gündemde. Üstelik, çocuklarının babası Kevin Federline’nın iddiaları ve yaptığı açıklamalar da Spears’ın işini pek kolaylaştırmıyor.

Federline, oğulları 16 yaşındaki Sean Preston ve 15 yaşındaki Jayden James’in annelerinin sosyal medyadaki paylaşımlarından utandıklarını ve aylardır görüşmediklerini söylemişti.

Spears, hem Federline’a hem de çocuklarına yine sosyal medya üzerinden yaptığı bir paylaşımla hitap ederek seslenmiş ve neler hissettiğini yazmıştı. Hatta Spears’a yeni eşi Sam Asghari de destek olmuştu.

“ARTIK BİR AMACIM YOK”

Spears şimdi de duygu yüklü bir paylaşımda çocuklarıyla yaşadığı sorun nedeniyle bir parçasının öldüğünün hissettiğini söylüyor:

“Kelimenin tam anlamıyla, artık bir amacım yok. Onlar benim neşemdi. Onlar benim her şeyimdi. Onları görmek için sabırsızlanıyorum. İşte bunun için yaşıyorum.”

Spears, ayrıca bir dönem çocuklarıyla Federline’dan çok daha fazla birlikte olduğunu hatırlatıyor: “Demek istediğim, insanlar o kısmı hatırlamıyor çünkü her zaman olumsuza odaklanıyorlar, ancak 6 ila 9 yaşları arasında, zamanın yüzde 70’inde onlara sahiptim. Onlar için nasıl bu kadar kolay anlamıyorum, sadece beni böyle kesip atmak, anlamıyorum.”

“KABALIK VE NEFRET VAR”

Eylül 2019’da Spears ve Federline çocukların velayeti için yeniden anlaşmış ve yarı yarıya olan velayet yüzde 70 Federline’a geçmişti.

Spears’ın oğullarını yaklaşık altı aydır görmediği iddia ediliyor. Ayrıca şarkıcının çocuklarını azarladığı bir videonun yayınlanması, Federline’nın Spears’ın babasına destek olması, eski çiftin arasındaki ilişkiyi daha da çok gerdi.

Spears, silmiş olduğu bir Instagram gönderisinde, “Kabalık var, sonra nefret var. Beni ziyaret ederlerdi, kapıdan girerlerdi, doğruca odalarına giderlerdi ve kapıyı kilitlerdi!” diye yazıyor.

Spears paylaşımına şu satırlarla devam ediyor: “Neler oluyor bilmiyorum kafalarında. Her zaman denedim ve belki de bu yüzden buraya gelmeyi bıraktılar. Beni o kadar çok sevmelerini istedim ki abartmış olabilirim”

 

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir