Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç düğünü bedavaya getirmiş

Oyuncu Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, İstanbul’un en pahalı otellerinden biri olan Six Senses’teki düğünleri için tek kuruş harcamamış! Ünlü çift otelin dünyaca ünlü SPA’sının reklamını yapmak için anlaştığı ortaya çıktı. Anlaşmaya göre Demet Özdemir, SPA merkezinin yeni yüzü olmuş.

28 Ağustos’ta dünya evine giren Demet Özdemir-Oğuzhan Koç çifti, yılın düğününe imza attı. Aylardır beklenen düğün, hayranlarının beklentilerini karşıladı. Demet Özdemir’in üç farklı gelinliği, Edis’ten Berkay’a birçok ismin sahneye çıkıp şarkı söylemesinden tutun da, nikâh şahitlerine, ünlü konuklarına kadar düğün haftalarca konuşulacak malzeme verdi.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç düğünü bedavaya getirmiş

Okumuşsunuzdur siz de; düğün İstanbul Boğazı’nın gözde otellerinden biri olan Six Senses Kocataş Mansions’ta yapıldı. Düğün mekânıyla ilgili ilginç bir detay öğrendim.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç düğünü bedavaya getirmiş

Meğer çift, düğünü reklam karşılığı yapmış. İstanbul’un en pahalı otellerinden biri olan Six Senses’teki düğün için sadece catering ücretini ödeyen çift, otelin dünyaca ünlü SPA’sının reklamını yapmak için anlaşmış.

GELİN KINASINI HAMAMDA YAPMIŞTI

Anlaşmaya göre Demet Özdemir, SPA merkezinin yeni yüzü olmuş. Hatta gelin kınasını oranın hamamında yaparak, ilk adımı atmış. Dikkatli hayranların gözünden kaçmamıştır; Oğuzhan Koç’un barışma sonrası evlenme teklif ettiği mekân da Six Senses Kocataş Mansions idi. Buranın restoranında romantik bir Yemek organize eden ünlü şarkıcı, Özdemir’e tektaş eşliğinde sürpriz yapmıştı.

Demet Özdemir ile Oğuzhan Koç düğünü bedavaya getirmişHürriyet Kelebek köşe yazarı Mehmet Üstündağ’ın haberibe göre otelin yöneticileriyle arası çok iyi olan çift, pazarlama ağzıyla ‘barter’, yani karşılıklı hizmet için takas yapmış olabilir.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio