Margot Robbie ve Brad Pitt’li ‘Babylon’ filminin afişleri yayınlandı

Başrollerinde Brad Pitt ve Margot Robbie’nin olduğu ‘Babylon’ filminin afişleri yayınlandı. Özellikle Margot Robbie’nin yer aldığı afiş büyük beğeni topladı. Filmin bu yıl gösterime girmesi bekleniyor.

Whiplash, La La Land gibi ödüllü filmlere imza atan Damien Chazelle’ın yeni filmi “Babylon”dan yeni karakter posterleri yayınlandı. Başrollerini Margot Robbie ve Brad Pitt’in üstlendiği 20’lerin Hollywood’unda geçen film, vahşi şov dünyasının perde arkasını aralayacak.

Daha önce verdiği röportajlarda; Los Angeles’a taşındığı günden beri bu filmi çekmenin hayali kurduğunu söyleyen yönetmen Chazelle, 1920’lerin Hollywood için çok önemli yıllar olduğunu vurgularken, Los Angeles’ın nasıl sinemanın merkezi haline geldiğini anlatmak istediğini de belirtiyor.

Babylon kurgusal karakterlerden oluşmasına rağmen, dönemin yıldızlarından esinlenmiş. Örneğin; Brad Pitt’in canlandırdığı sessiz dönem film yıldızı Jack Conrad karakteri, Clark Gable ve Douglas Fairbanks’ten  Margot Robbie’nin canlandırdığı Nellie LaRoy karakteri ise Clara Bow ve Joan Crawford gibi yıldızlardan esinlenerek yazılmış.

Babylon” ülkemizde 20 Ocak 2023’te vizyona girecek.

Margot Robbie

Brad Pitt

Jovan Adepo

Li Jun Li

Jean Smart

Diego Calva

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio