Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ New York’ta

‘Aşk-ı Memnu’ dizisinin ardından Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’u bir araya getiren Netflix filminin İstanbul’da gerçekleştirilen çekimleri tamamlandı. Oyuncular, kalan sahneleri tamamlamak için New York’a gitti.

‘Aşk-ı Memnu’ dizisinin ardından Beren Saat ile Kıvanç Tatlıtuğ’un yıllar sonra bir arada yer aldığı ve Netflix’te seyirciyle buluşacak olan filmin New York çekimleri başladı.

Netflix Türkiye’nin Instagram hesabından yapılan paylaşımda “New York sokaklarında Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ. Söyleyeceklerim bu kadar” ifadelerine yer verildi.

Şile sahilindeki çekimlerde görüntülenen ikilinin fotoğrafı Blog Yağmur isimli Instagram hesabından yayınlandı. Henüz adı açıklanmayan filmin İstanbul çekimi de geçtiğimiz günlerde tamamlamıştı.

FİLMİN KONUSU

Film, yolları bir şekilde New York’a düşen Serin (Beren Saat) ve Mehmet’in (Kıvanç Tatlıtuğ) geçmişleriyle hesaplaşmalarını anlatacak.

Senaryosunu ‘Zeytin Ağacı’, ‘Aşk Tesadüfleri Sever’, ‘Atiye’, ‘Vatanım Sensin’ gibi yapımlara imza atan Nuran Evren Şit’in yazdığı filmin yönetmen koltuğunda ise Gönenç Uyanık oturuyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir