Sitare Akbaş’tan ayrılan Murat Dalkılıç, Çağla Boz’la aşk mı yaşıyor?

Sevgilisi Sitare Akbaş’tan sessiz sedasız bir şekilde ayrılan Murat Dalkılıç’ın oyuncu adayı Çağla Boz’la yakınlaştığı, İkilinin yaz tatilini Çeşme’de birlikte geçirdiği söyleniyor.

Oyunculuk kariyerinin henüz başında olan Çağla Boz’un, Tolgahan Sayışman’ın hem yapımcılığını yaptığı hem de başrolünü üstlendiği “Aynasız” adlı filmde küçük bir rolü var. Murat Dalkılıç ise bu filmin müziklerini yapıyor. Çıkan söylentilere göre çekimler yapılırken tanışan ikili şimdilerde davet ve organizasyonlara da birlikte katılmaya başlamış.

Oyuncu Merve Boluğur ile 2015–2017 yılları arasında evli kalan ünlü şarkıcı  Murat Dalkılıç boşandıktan sonra bir diğer güzel oyuncu Hande Erçel ile aşk yaşamıştı. Hande Erçel ile de yol ayrımına giden Dalkılıç, başarılı oyuncunun aynı dizide rol aldığı arkadaşı Sitare Akbaş’la yeni aşka yelken açmış fakat çift ilişkilerini sessiz sedasız bir şekilde sonlandırmıştı.  39 yaşındaki ünlü popçunun yeni sevgilisi ise magazin gündemine bomba gibi düştü.

Murat Dalkılıç yeni aşka yelken açtı

Eski sevgilisi Hande Erçel‘le aynı dizide rol alan Sitare Akbaş ile aşk yaşamaya başlayan Murat Dalkılıç yeniden özel hayatı ile gündeme geldi. 1 buçuk yıldır birlikte olan Dalkılıç, Akbaş çifti gözlerden uzak bir ilişki yaşıyorlardı.  Sessiz sedasız yaşanan ayrılığın ardından yakışıklı şarkıcı, Hürriyet Gazetesi’nden Mehmet Üstündağ’ın iddiasına göre oyuncu Çağla Boz’la aşk yaşamaya başladı. Üstündağ, ‘Sitare Akbaş’tan ayrılan Murat Dalkılıç, Çağla Boz’la aşk mı yaşıyor?” başlıklı yazısında “İkilinin yaz tatilini Çeşme’de birlikte geçirdiği yönünde çok sayıda telefon aldım” ifadeleri magazin gündemine bomba gibi düştü.

Murat Dalkılıç ile aşk yaşayan Çağla Boz kimdir, ve kaç yaşında?

Adı ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç ile aşk iddialarına karışan güzel oyuncu Çağla Boz ile ilgili bilgiler merak edilip, araştırılmaya başlandı. Peki Çağla Boz kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte Çağla Boz hakkında derlediğimiz bilgilerden bir kaçı…

Çağla Boz 1999 yılında dünyaya gelmiştir. 23 yaşındaki genç güzel  5 Eylül 2019 tarihinde New York Fashion Week’te düzenlenen defilede podyuma çıkarak güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Sosyal medya hesabı Instagram’dan yaptığı paylaşımlarla gündeme gelmeye ise devam ediyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio