Kim Min-Jae pişmanlığı! Şimdiden herkesi kendine hayran bıraktı

Yaz transfer döneminde birçok talibi olmasına karşın Serie A devi Napoli’nin yolunu tutan Kim Min-Jae, gösterdiği performansla şimdiden izleyenleri kendine hayran bırakırken İtalya’dan oyuncunun transferine ilişkin önemli açıklama geldi.

Fenerbahçe‘de kısa süre forması giymesinin ardından birçok devinde transfer listesine giren Güney Koreli savunmacı, Napoli‘ye imza atarken şimdiden performansıyla mest etti.

Kim Min-Jae pişmanlığı! Şimdiden herkesi kendine hayran bıraktı

İtalya Serie A‘da 6, Şampiyonlar Ligi’nde ise 2 maça çıkan Kim Min-Jae, bu maçlarda 2 gol kaydederek takımının duran toplardaki tehlikeli ismi haline de geldi.

Takımın değişmez ismi haline gelen ve hakkında gelecek sezon için transfer söylentileri çıkmaya başlayan Güney Koreli savunmacı, Avrupa’nın gündeminde yer almaya devam ediyor.

Futbolculuk kariyeri sonrası Lazio, Napoli ve Bologna‘da yönetici olarak görev yapan Salvatore Bagni, Kim Min-Jae’yi Çin’de oynadığı dönemde İngiliz kulüplerine önerdiğini ancak olumlu geri dönüş alamadığını açıkladı.

 

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio