Üçüncü kez baba olacak Adam Levine’ın yasak aşkı ortaya çıktı

Bir Instagram modeli, Behati Prinsloo ile evli olan Maroon 5 solisti Adam Levine’la ilişkisi olduğunu iddia etti.

Sumner Stroh, geçtiğimiz günlerde üçüncü çocuklarını beklediklerini duyuran Adam Levine (43) ile yaşadığı yasak aşkının ayrıntılarını açıklamak için pazartesi günü TikTok’a video yükledi. Teksas Üniversitesi’nde okuduktan sonra Los Angeles’ta yaşamaya başlayan Sumner, eski sevgilisi Adam’ın doğacak bebeğine onun adını verip vermeyeceğini sorduğu tuhaf bir mesaj da dahil olmak üzere, flörtleşmelerinin ekran görüntülerini Instagram’da paylaştı.

Adam’ın 34 yaşındaki eşi Behati’ye atıfta bulunarak, “Aslında Victoria’s Secret süper modeliyle evli bir adamla ilişki yaşıyordum. O zamanlar genç ve saftım. Ve açıkçası, kendimi sömürülmüş hissediyorum. Şimdi olduğum gibi ekran önünde değildim, bu yüzden kesinlikle kolayca manipüle edildim” dedi.

Karşılaşmalarıyla ilgili ayrıntıları açıklamayan Sumner, Instagram mesajlarını ifşa ederek ünlü solistin “Ne kadar ateşli olduğun gerçek değil. Sanki aklımı başımdan alıyormuş gibi” diye yazdığını paylaştı.

Yaklaşık bir yıl boyunca beraber olduklarını söyleyen genç model, Adam’dan gelen “Tamam ciddi soru. Bir bebeğim daha olacak ve eğer erkekse gerçekten Sumner adını koymak istiyorum. Tamam mı?” mesajı üzerine şok geçirdiğini söyledi.

Kendini “cehennemde” gibi hissettiğini söyleyen güzel model, “böyle bir ilişki yaşamanın sonuçlarının” farkında olduğunu belirtti.

Behati Prinsloo’yla 2014’ten beri birlikte olan ve üçüncü çocuklarını bekleyen Adam Levine cephesinden ise bu iddialara bir yanıt henüz gelmedi.

Numberone.com.tr

 

Haber

İlginizi Çekebilir