Olivia Wilde, sevgilisi Harry Styles’ın konserinde dans etti

Amerikalı oyuncu Olivia Wilde, Harry Styles’ın konserinde doyasıya eğlendi. İşte detaylar…

Sevgilisini konserde hayranlıkla izleyen Olivia Wilde, Styles’ın şarkılarına sözleriyle eşlik ederek dans etti.

Öte yandan Olivia Wilde Don’t Worry Darling (Dert Etme Sevgilim/2022) adlı psikolojik geriliminde erkek egemenliğini, cinsiyet ayrımcılığını, kadın düşmanlığını özgün bir anlatım ve olağanüstü bir görsellikle sorguluyor. Dert Etme Sevgilim bugün gösterime girdi.

Olivia Wilde’ın (Booksmart) ikinci uzun metrajı Don’t Worry Darling (Dert Etme Sevgilim/2022) The Stepford Wives (Bryan Forbes/ 1975), Pleasantville (Gary Ross/1998), The Truman Show (Gary Ross/ 1998) filmlerini anımsatıyor. Başroldeki Florence Pugh (Midsommar), Dunkirk’te (2017) kısa bir rolde izlediğimiz pop yıldızı Harry Styles (özellikle sahnedeki dansıyla) Chambers çifti olarak çok başarılılar. Şampanya kadehi içindeki performansıyla Dita Von Teese hemen dikkat çekiyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio