Hadise ve Mehmet Dinçerler’in mahkeme günü netleşti

Hadise ve iş insanı Mehmet Dinçerler15 Mart’ta nişanlanmış çift daha sonra aile arasında gerçekleşen sade bir törenle nikah masasına oturmuştu. Birlikteliklerinin ilk döneminde sık sık kameralara poz veren ve sosyal medya fotoğraf paylaşan çifttin evliliklerine nazar değdi. Geçtiğimiz haftalarda boşanacaklarını açıklayan Hadise ve Mehmet Dinçerler ikilisinin mahkeme günü netleşti.

Özel hayatıyla gündemden düşmeyen Hadise, 30 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda gözlerden uzak bir törenle nikah masasına oturduğu iş insanı Mehmet Dinçerler ile boşanma kararı aldı.

Evliliğinin birinci senesi dolmadan ayrılık kararı alan çift, 30 Eylül tarihinde hakim karşısına çıkacak.

Her iki tarafa da davetiye çıkarılmasına karar veren mahkeme,”sulh için gerekli hazırlığı yapmaları, duruşmaya sadece taraflardan birinin gelmesi ve yargılamaya devam etmek istemesi durumunda gelmeyen tarafın yokluğunda yapılan işlemlere itiraz edemeyeceği ve diğer tarafın onun muvafakati olmadan iddia ve savunmasını genişletip değiştirebileceği” açıklaması yapılmasını da kararlaştırdı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio