James Bond yapımcıları, yeni 007 ajanı için en güçlü adayları eledi

Daniel Craig’in James Bond rolünden emekli olmasıyla beraber yeni 007 ajanının kim olacağı ile ilgili tartışmalar da büyüyor. Bond yapımcıları yaptıkları yeni açıklamayla, sinema tarihinin en ikonik rollerinden biri için düşünülen seçenekleri daraltıyor ve iki ünlü ismi eliyor.

James Bond yapımcısı Michael G Wilson, bir sonraki İngiliz casusunu oynayacak olan oyuncunun yaşını açıklayarak ikonik rol için tahmin edilen bazı güçlü isimleri elemiş oldu.

Daniel Craig, 2019’daki Ölmek İçin Zaman Yok (No Time to Die) filmine kadar senelerce ajan rolünü başarıyla üstlendi. Ancak Craig son filmle beraber Bond’a veda ettiğini açıklayınca yapım ekibi de yeni bir oyuncu arayışına girdi.

Şimdiye kadar bu rol için en çok ismi geçen oyuncular; Bridgerton ile geniş bir hayran kitlesi elde eden Regé-Jean Page, Tom Hardy, Richard Madden, Idris Elba ve Henry Cavill oldu.

YAŞ BELİRLEYİCİ OLACAK

Resmi bir açıklama henüz yapılmasa da kısa süre önce İngiliz Film Enstitüsü’nde (BFI) bir Bond etkinliğine katılan Bond yapımcısı Michael G Wilson önemli bir ipucu vererek bazı adayları elemiş oldu:

“Geçmişte daha genç insanlara bakmayı denedik, Ancak unutmayın, Bond zaten gazi. Biraz tecrübesi var. O, tabiri caizse savaşlardan geçmiş bir insan. Muhtemelen SAS’ta falandır. O, liseden mezun olup getirip işe başlatabileceğiniz bir çocuk değil. Bu yüzden otuzlu yaşlarında olması gerekiyor.”

Oyuncular farklı yaşlardaki karakterleri oynayabilse de Bond yapımcılarının yirmili yaşlarda birini hedef alması pek olası görünmüyor. Ve uzun soluklu bir proje için otuzlarında olan bir oyuncuyu seçmeyi hedefliyorlarsa da 45 yaşındaki Hardy ya da 50 yaşındaki Elba eleniyor demek oluyor.

Page 34, Madden 36, Caill ise 39 yaşında. Wilson’ın sözleri karakterin bu üç oyuncudan biri tarafından canlandırılabileceğine işaret ediyor. Rol için düşünülen diğer isimler arasında Jamie Bell ve Umbrella Academy oyuncusu Tom Hopper da yer alıyor.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir