Ebru Gündeş’ten evlilik iddialarına yanıt!

Bir süredir Iraklı iş insanı Rassan Khoshnaw (28) ile anılan şarkıcı Ebru Gündeş, önceki akşam Günay Restaurant’ta izleyici karşısına çıktı. Geçtiğimiz günlerde kendisinden 19 yaş küçük Khoshnaw’dan evlilik teklifi aldığı ve yakın zamanda nikâh masasına oturacağı iddialarıyla gündeme gelen ünlü isim, çıkan haberlere sahnede yanıt verdi. İşte detaylar…

Arabesk müziğin kraliçesi Ebru Gündeş‘ten evlilik haberlerine cevap geldi. Kendisinden 20 yaş küçük Rassan Khoshnaw’dan milyonluk evlilik teklifi aldığı iddiasıyla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. İşte  Ebru Gündeş’in yanıtı…

EVLİLİK VAR MI?

Ebru Gündeş’ten evlilik haberlerine yanıt! Tam aradığı aşkı buldu derken Demet Akalın sahnede herkesin içinde sordu. Ebru Gündeş’in yanıtı magazin gündemine bomba gibi düştü.

IRAKLI İŞ İNSANIYLA AŞK MI YAŞIYOR?

Aşk hayatında bir süredir yalnız olan Ebru Gündeş’in geçtiğimiz aylarda gönlünü  Kuzey Iraklı genç iş insanı Rassan Khoshnaw’a (28) kaptırdığı öne sürülmüştü. Khoshnaw’un, Gündeş’in hiçbir sahnesini kaçırmadığı, onu hep en ön masadan izlediği de iddialar arasında yerini almıştı.

Ebru Gündeş ile Rassan Khoshnawarasındaki söz konusu aşk iddiaları ile ilgili yeni bir gelişme yaşanmıştı.Uzun zamandır hayatını kimseye almayan ünlü şarkıcının yeni sevgilisi olduğu iddia edilen iş insanıyla fotoğrafı ortaya çıkmıştı.

Konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmayan ve hakkındaki iddialara yanıt vermeyi tercih etmeyen Gündeş, geçtiğimiz günlerde evleneceği yönünde haberlerle gündeme geldi.

‘EVLENİYOR’ İDDİASI!

İddilara göre; Rassan Khoshnaw, Dubai’deki meşhur bir otelin en üst katındaki kral dairesini tutmuş ve 1.8 milyon dolara aldığı tektaş yüzükle Gündeş’e evlenme teklif etmişti. Ünlü şarkıcının gözyaşları içinde ‘evet’ dediği söylenmişti.

GÜNDEŞ’TEN SAHNEDE YANITI

Çıkan haberlere sessiz kalmayı tercih eden Gündeş, kural bozdu. Önceki akşam Günay Restaurant‘da sahne alan şarkıcıyı, meslektaşı Demet Akalın da dinlemeye gitti. Akalın herkesin içinde “Evlilik var mı?” diye sorunca Gündeş bu konuda ilk kez konuştu.

Nikâh masasına oturmadığını söyleyen Ebru Gündeş, “Benimle ilgili çok konuşurlar. Hakkımda yalan dolan çok iddia var. Beş senedir konuşmuyorum” ifadelerini kullandı.

Numberone.com.tr

Haber

İlginizi Çekebilir