George Clooney, Los Angeles’taki Ticket to Paradise’in galasında

George Clooney ve eşi Amal, merakla beklenen filmi Ticket to Paradise’ın galasına gelirken kollarını birbirine dolayarak sevilen çiftin her santimine baktılar.

44 yaşındaki Lübnanlı-İngiliz avukat, sıcak pembe halıyı sallarken, dekolteli kırmızı tropikal desenli bir elbise, burnu açık bir çift topuklu ayakkabı ve  görünümüne uygun koyu kırmızı bir rujla büyüledi.

Up in the Air aktörü özel gün için gri takım elbise ve beyaz gömlek altına siyah mokasenler ayakkabısıyla dikkatleri üzerine çekti

George Clooney ve karısı Amal, Pazartesi günü Los Angeles’ta merakla beklenen filmi Ticket to Paradise’ın galasına vardıklarında sevilen çiftin kollarını birbirlerine dolayarak her santimine baktılar.

Etkinlikte çift, son zamanlarda bir öpüşme sahnesinin mükemmel olması için ’80’ çekim yapmak zorunda olduğu konusunda şaka yaptığı rol arkadaşı Julia Roberts ile sohbet ederken görüldü.

Numberone.com.tr

 

Haber

İlginizi Çekebilir

https://gdetr.hit.gemius.pl/lshitredir/id=nFDgxIg39z04pJ3BaDqC1pRMPxLudruTz4I1XNvJb9v.E7/fastid=dygtetbdsrvesacqjgexzeyxexmi/stparam=wggqnkksqw/nc=0/gdpr=0/gdpr_consent=/url=https://www.casper.com.tr/?utm_medium=Radio&utm_source=Number-One-Sundu&utm_cam=Radio